Nie wiem co się dzieje!!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #52403

  gosiaj

  Od wczoraj boli mnie w dół brzucha z prawej strony, no-spa średnio pomagała. Myślałam, że to jajnik więc dziś z rana pojawiłam się u pani ginekolog. Badanie było bardzo bolesne…..pani doktor stwierdziła, że może to bolesna owulacja, wyrostek lub zespół jelita wrażliwego. Wysłała mnie na badania krwi i po południu mam zgłosić się do chirurga jeśli nadal będzie mnie bolało.
  Jestem w połowie cyklu, bo ostatnia @ była 9 sierpnia a od wczoraj bolą mnie koszmarnie piersi……. a powinny zacząć boleć dopiero pod koniec tego tygodnia……to mnie zdziwiło!!!!!
  Nie wiem więc co się tak naprawdę dzieje. Czyżby owulacja się przesuneła i była wcześniej niz zazwyczaj?
  Gosiaj

  #672818

  borowka

  Re: Nie wiem co się dzieje!!!!

  życzę Ci, zeby to jednak była owulacja, bo pozostałe dwa to nic przyjemnego…, a do chirurga to lepiej idź, żeby wykluczyć wyrostek, bo to najpoważniejsze..
  a zespół jelita objawia się raczej bólami skurczowymi niż ciągłym jednostajnym bólem, ja tak miałam….a boli tez właśnie nisko, ale objawia się też zaparciami, bądź biegunką i ciężki do zdiagnozowania.. trzeba latać po kilku lekarzach
  pozdrowienia i zdrówka życzę

  borówka
  http://www2.fertilityfriend.com/home/borowka



  #672819

  gosiaj

  Re: Nie wiem co się dzieje!!!!

  Dzięki za odpowiedź,
  ból już ustał ale nie wiem czy to nie dlatego, że wziełam Ap-ap. W każdym razie mając wyniki badań krwi (poziom leukocytów i OB) w ręku będę wiedziała czy to coś poważnego…a do lekarza napewno pójdę.
  pozdrowionka Gosiaj

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close