Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad tym

ks. Marek Dziewiecki
Marsze „równości”, czy promocja homoseksualizmu?

Od kilkunastu dni „poprawne” politycznie środki przekazu sprawiają wrażenie, że największym obecnie problemem nie jest kryzys Unii Europejskiej czy ogromne bezrobocie w naszym kraju, lecz… „prześladowani” homoseksualiści. Marsze te są ukazywane w taki sposób, by w świadomości społecznej były kojarzone z obroną czy „reanimacją” demokracji. Warto zatem popatrzeć na fakty w tym względzie.

Marsze homoseksualistów to szkalowanie Polski na arenie międzynarodowej, gdyż marsze te sugerują, że w Polsce homoseksualiści są prześladowani. Tymczasem homoseksualizm jest w Polsce legalny. Homoseksualiści mają wszelkie prawa obywatelskie, które wykorzystują, na przykład prawo, by tworzyć stowarzyszenia gejów i lesbijek, wydawać czasopisma, mówić w przestrzeni publicznej o homoseksualizmie, przepisywać majątek partnerom, itd.

Gdyby na serio traktować absurdalny slogan o równości wszystkich mniejszości, to przestępcy i skorumpowani politycy powinni być tak samo traktowani jak uczciwi obywatele, a w konsekwencji nie można byłoby ich skazać na więzienie. Jeśli pedofil jest zwalniany z pracy w szkole, to nie jest to przejaw dyskryminowania „mniejszości”, lecz obrona dzieci przed przestępcą.

Jeśli ktoś z homoseksualistów jest obrażany czy krzywdzony przez prywatne osoby, a nie przez ustawodawstwo państwowe, to właściwą obroną nie są marsze protestacyjne, lecz wniesienie sprawy do sądu z powództwa cywilnego. Inaczej homoseksualiści postępowaliby w sposób nielogiczny. Podobnie jak nielogiczne byłyby marsze protestacyjne ludzi okradanych przez złodziei, zamiast podawania konkretnych złodziei do sądu.

Skoro homoseksualizm w Polsce jest legalny i nie jest w żadnym aspekcie ścigany prawem i skoro przed obrazą czy krzywdą doznaną od prywatnych osób homoseksualiści mogą bronić się z powództwa cywilnego, to prawdziwe motywy marszów „równości” są następujące: promocja homoseksualizmu i szantaż, by wywalczyć sobie przywileje (na przykład wspólne opodatkowanie par homoseksualnych). Promocja homoseksualizmu ma najpierw na celu przyciąganie kolejnych ofiar do tego środowiska, zwłaszcza wśród nieletnich. Przed takim cynizmem homoseksualistów rodzice i instytucje społeczne mają prawo do stanowczej obrony. Drugi cel marszów „równości” to walka o przywileje finansowe, które mają społeczny sens jedynie w odniesieniu do małżonków ze względu na to, że przekazują oni życie swoim dzieciom, utrzymują je i wychowują.

Pod wpływem marszu homoseksualistów można oczekiwać, że pojawią się nowe „mniejszości”. Na przykład, ktoś może ogłosić, iż zawiera związek „partnerski” … sam ze sobą i że chce mieć w związku z tym takie same prawa, jak małżeństwo. Oczywiście łącznie ze wspólnym rozliczeniem podatkowym ze swoim „partnerem”, czyli z samym sobą. Łatwo obliczyć, że zapłaci wtedy połowę podatku.

Marsze promujące homoseksualizm upoważniają do marszy promujących WIEDZĘ o homoseksualizmie, a zatem WIEDZĘ o tym, że homoseksualizm jest potrójnym okaleczeniem: psychicznym, biologicznym i społecznym ze względu na poniższe fakty:

a) homoseksualiści mają zablokowania psychiczne w kontakcie z osobami płci przeciwnej. Zablokowania te wynikają zwykle z obserwacji w dzieciństwie zaburzonych więzi między rodzicami, co prowadzi do nieświadomego lęku wobec osób drugiej płci lub do pogardy wobec nich. Tymczasem badania z zakresu pedagogiki i psychologii potwierdzają, że człowiek najbardziej rozwija się poprzez kontakt z osobami drugiej płci. To właśnie dlatego żaden sąd nie pozwolił dotąd parom homoseksualnym na adopcję dziecka nawet w tych krajach, które dały takim parom prawo do adopcji. Homoseksualiści szukają w kontakcie z osobami własnej płci tej przestrzeni rozwoju, która jest możliwa jedynie poprzez kontakt z osobami płci odmiennej. To właśnie dlatego z badań empirycznych wynika, że statystyczny homoseksualista ma kilkudziesięciu „partnerów”, a wielu homoseksualistów deklaruje posiadanie nawet kilkuset „partnerów”;

-b) homoseksualiści tworzą pary niepłodne (płodność nigdy nie jest osiągana przez pojedynczego człowieka, lecz jest zawsze płodnością pary ludzkiej!), a zatem pary chore od strony biologicznej. Przypominamy, że niepłodność jest na liście chorób Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

c) homoseksualiści tworzą pary egoistyczne w aspekcie społecznym, bo swoje dochody przeznaczają na samych siebie. Nie inwestują ani pieniędzy, ani wysiłku w utrzymanie i wychowanie swoich dzieci, bo ich nie mają. Traktowanie związków homoseksualnych na równi z małżeństwami i rodzinami heteroseksualnymi (zwłaszcza wspólne opodatkowanie) byłoby zatem jaskrawym przejawem niesprawiedliwości społecznej.

Promocja homoseksualistów jest jednym z elementów cywilizacji śmierci, która opiera się na rozrywkowej wizji życia. Wizja ta prowadzi do oderwania seksualności od miłości i płodności. Z Homoseksualizmem wiąże się problem AIDS. W obliczu kolejnego Dnia Chorych na AIDS (1 grudnia) warto postawić pytanie: jak bardzo nieszczęśliwi muszą być ci ludzie, którzy dla seksu poświęcają zdrowie, sumienie, a nawet życie?

To nie przypadek, że wraz z homoseksualistami wychodzą na ulice politycy partii lewicowych. W ostatnich kilkunastu latach ludzie tak zwanej „lewicy” uwłaszczyli się, rozkradając majątek narodowy. Ponadto sprawowanie władzy wykorzystali w ostatnich latach do dalszego korupcyjnego bogacenia się na nieznaną dotąd skalę. Polska lewica przestała już nawet udawać, że troszczy o ludzi biednych. Zaczęła wręcz kpić sobie z dramatycznej sytuacji ekonomicznej i społecznej większości Polaków i polskich rodzin. Społeczeństwo boleśnie się o tym przekonało i stąd właśnie sromotna porażka lewicy w ostatnich wyborach parlamentarnych i prezydenckich.

W tej sytuacji politycy partii lewicowych poszukują rozpaczliwie sposobu na odzyskanie władzy i wpływów. Akceptują każdą, najbardziej nawet przewrotną metodę, która temu celowi służy. Wspierają oni lobby homoseksualistów po to, aby znowu zaistnieć w mediach i w świadomości społecznej. „Chroniąc” — a w rzeczywistości wykorzystując dla własnych celów – grupy marginalne, próbują „udowodnić”, że nadal troszczą się o los „zwykłych” ludzi oraz o prawa człowieka. Cynizm polityków lewicy ma jednak — jak każde kłamstwo — krótkie nogi. Kiedy bowiem pod niedawnymi rządami lewicy odbywały się manifestacje ludzi rzeczywiście krzywdzonych i zdesperowanych (np. żony bezrobotnych, górnicy, rolnicy), wtedy politycy lewicy nie tylko nie szli na czele tych marszów, ale wysłali przeciw nim policję.

7 odpowiedzi na pytanie: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad tym

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad

tak…były …
sama widziałm marsz w Poznaniu -(ten legalny i ten nie legalny)i nie było tak źle jak to media przekazały…

Mikołajek 2-latek

mamaala Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad

szczególnie, że, jeżeli chodzi o ten, który nie dostał pozwolenia, to organizacje gejów i lesbijek były jedynie jego współorganizatorem wraz z między innymi jakąś organizacja osób niepełnosprawnych, ciekawe czemu jakos prawi nikt tego nie zuważył…

Aga i Ala (10.02.2003)

cait Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad tym

Dla mnie fakt, że marsze odbywają się teraz, jest jak najbardziej uzasadniony. W GB odbył się ślub Eltona Johna, George Michael też podobno przymierza się do ślubnego kobierca. Jaki idiota nie zawalczyłby o swoje prawa w takij przełomowej chwili? To tak na babską logikę .
Z drugiej strony, promocja? Nie nazwałabym tego w ten sposób. Na pewno takie akcje mogą dać wielu homoseksualistom siłę, żeby się ujawnić, ale czy to jest promocja?

A z tekstem “homoseksualiści mają zablokowania psychiczne w kontakcie z osobami płci przeciwnej” tym bardziej nie mogę się zgodzić. Często są bardzo otwarci, mili. Geje są niekiedy bardzo dobrymi… koleżankami. Możliwe, że taka blokada odnosi się to do części populacji, ale ja nie słyszałam o zjadliwych heterofobach. Zaznaczam, że nie znam zbyt wielu homoseksualistów. Miałam w życiu kontakt z kilkoma, ale żadna z tych osób nie odznaczała się taką cechą.

A jeśli chodzi o ilość partnerów… kurcze blade nie można uogólniać! Ksiądz jest ostatnią osobą, której mogłabym się na ten temat szczerze zwierzać .

Cait + Alka (15 stycznia 2003)

kantalupa Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad

Ups, edytuje, bo dopiero zauwazylam, ze cytujesz kogos innego. No, to umowmy sie, ze “Ty” to ten ksiadz i juz, OK? Zeby nie bylo, ze dyskutuje z Twoimi opiniami, nie majac o nich zielonego pojecia.

Eh, od dwoch miesiecy wybieram sie do okulisty

Ogolnie sie z Toba zgodze, jakos mi sie marsze rownosci nie podobaja, bo jako czlonek zwiazku akwarystow nie wychodze na ulice, zeby walczyc o swoje prawa (tak w skrocie, zeby nie bylo, ze splycam)
Ale nie moge sie zgodzic z kilkoma z Twoich stwierdzen

W odpowiedzi na:


Homoseksualiści mają wszelkie prawa obywatelskie


nie maja, bo nie moga rozliczac sie wspolnie ze swoimi partnerami, choc prowadza wspolne gospodarstwa domowe, a to przywilej kazdego obywatela kraju.

W odpowiedzi na:


przyciąganie kolejnych ofiar do tego środowiska


nie wiem, dlaczego ofiar (to tez troche czepianie sie argumentow o potrojnym okaleczeniu, bo dla mnie jedynym kaleka jest ten, kto nie potrafi tolerowac innosci), poza tym odnioslam wrazenie, ze homoseksualizm jest rzecza nabyta, a tym sie chyba nie mozna zarazic (bo jako przyjaciolka pary gejow powinnam juz od dawna zyc w jakims perwersyjnym lesbijskim stadle); oczywiscie nie pisze o przypadkach skrajnych typu artystyczna potrzeba szokowania popularna chyba w latach siedemdziesiatych, ale nie dam sobie reki obciac).

W odpowiedzi na:


homoseksualiści tworzą pary niepłodne (płodność nigdy nie jest osiągana przez pojedynczego człowieka, lecz jest zawsze płodnością pary ludzkiej!), a zatem pary chore od strony biologicznej.


Mam nadzieje, ze zadna heteroseksualna nieplodna para nie zrozumie tego zdania tak, jak ja. Bo by im bylo przykro.
No i jeszcze teoria spiskowa o lewicowych podzegaczach… jakos do mnie nie trafia.
Tyle mi przyszlo do glowy, tak bez ataku na Ciebie, bo nawet jesli sie z Toba nie zgadzam to bede do upadlego bronic Twojego (i mojego tez) prawa do wyrazania swoich opinii. No wlasnie, moze mi ktos przypomni, kto to powiedzial?

[Zobacz stronę]

Edited by kantalupa on 2006/01/06 14:25.

jaga Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad

zauważył, zauważył – sprawa trafiła już do Naczelnego Sądu Administracyjnego

jaga Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad

zauważył, zauważył – sprawa trafiła już do Naczelnego Sądu Administracyjnego

mamaala Dodane ponad rok temu,

Re: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad

chodziło mi o tzw opinie publiczną 🙁

Aga i Ala (10.02.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Nie zlinczujcie mnie, ale zastanawiam się nad tym?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
długość szyjki - jak prawidłowa?
jestem w 18 tc i ostatnio na badaniu lekarz stwierdził, że moja szyjka należy do krótszych chociaż jest twarda i zamknięta. Część zew. ma 2 cm a zew.+wew ma prawie
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
przedszkole w Warszawie
Witam wszystkie mamy!! Mam mały problem ponieważ muszę od kwietnia wrócić do pracy. Mój synek będzie miał wtedy dwa lata i cztery miesiące. Chcę wsłać go do przedszkola ale tylko do
Czytaj dalej