niejadek alergik

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #74853

  kacperek

  jestem mamą rocznego Kacperka który jest alergikiem i niejadkiem. boję sie ze je za mało i za mało wartościowych posiłków.Zjada kaszkę ryżową, zupkę z mięsem, deserek, chrupki kukurydziane i czasami banana i jabłko pogryzie ale to raczej zabawa niż jedzenie. Pije pół soczku i wodę mineralną no i cycusia 3 razy dziennie.Wielu produktów nie może ze wzg na alergięCo jedzą wasze roczne pociechy?pomóżcie

  dorota

  #987428

  kassma

  może jeszcze sinlac?

  Sinlac podawać można na wodzie, soczku. W necie są różne przepisy na potrawy z Sinlac’iem.
  Pocieszę cię – mój Tymek miał w okolicach 12-15 miesięcy kryzys jedzenia: niewiele jadł, waga stała w miejscu. Miał niskie żelazo we krwi, dostawał Ferrum Lek przez 2 miesiące. Po kilku miesiącach praktycznie z dnia na dzień zaczął normalnie jeść.

  U nas w krytycznym okresie pomagało ograniczenie ilości posiłków do 3 dziennie, odstawienie soczków (osłabiają apetyt), owoce dopiero po południu.
  Warto zapisywać co dziecko jadło (każdą chrupkę, jabłuszko itd.). Podsumowanie dnia pokazuje, że wcale tak mało do brzuszka nie trafia.
  Życzę cierpliwości.

  pozdr

  KASIA i TYMEK 29.04.2004  #987429

  kacperek

  Re: może jeszcze sinlac?

  dzięki za rady. Już myślałam że tylko mój Kacperek jest mega niejadkiem.Wygląda na to, że to taki wiek.Ostatnio jeszcze się pogorszyło bo jada jak osimiomiesięczne niemowle. Nawet zaczał bojkotować moją kuchnie. Wchodzą mu tylko słoiki z 6-tego miesiąca, a jak poczuje jaki ś większy kawałek to wypluwa-leniuszek. Niestety Sinlac już wypróbowaliśmy.Pluje dalej niż widzi.Pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość. Wyniki krwi też miał nie zaciekawe ale dostaje tylko cebinmulti.
  Pozdrawiam

  dorota

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close