Forum: Karmienie

niemożność zrobienia kupki

Heja mamy!
Jakiś czas temu pisałem o kłopotach z zatwardzeniem u mojej córeczki. Teraz jest już OK (po przejściu z NAN1 na BEBIKO OMNEO) pojawił się jednak inny problem. Klaudusia nie może, albo raczej nie chce, zrobić kupki sama. Muszę jej pomagać termometrem albo czopkiem glicerynowym. Kupki są luźne i o odpowiednim kolorze, więc spodziewam się że wszystko powinno być dobrze. Jak pisałem w poprzednim post’cie Mała robiła kupki bardzo, bardzo twarde, jako żywo przypominające Pedigri Pal albo inne psie żarcie, tłumaczę więc sobie że poraniła sobie pupcie i teraz nie może wypchnąć tego co tam trzyma. Nie mam jednak pomysłu jak uspokoić moją żonę. Czy któraś z was spotkała się z takim objawem? Jeśli moje podejżenia się sprawdzą, myślę że powinienem posmarować jej delikatnie zwieracze jakąś maścią np. witaminową i dalej stosować czopki glicerynowe, skonsultuje to jednak jutro z lekarzem.

Krzysiek
+Klaudusia (28-11-2002)

Noworodek, niemowlę
jedzonko
Hej mamusie! Mam pytanie, Paulisia skonczyla 5 miesiecy, je tylko cycusia widze po jej reakcjach na nasze jedzonko ze bardzo by chciala cos oprocz cycka. Czy moge jej co dawac?
Czytaj dalej
Karmienie
KARMIENIE
JESTEM ROZDARTA, NIE WIEM CO ROBIĆ. Mam 2 i pół miesięczną cóeczkę, która bezprzerwy jest głodna, dokarmiam ja butelką ale tylko raz dziennie i jej jest za mało. Nie chcę
Czytaj dalej