Niespodzianka dla taty

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #11162

  teo

  Wspaniale jest się obudzić w nowym roku wyspaną. Kubek wyobraźcie sobie przespał noc do 7.00 z malutką pobudką przy wystrzale petard i na papu o 3.30. I chyba katarek przechodzi….:-)))))))
  A pierwszą rzecza którą powiedział gdy wzięliśmy go do siebie do łóżka było :”TATA”. Po raz pierwszy w życiu. ;-))))Mężowi łezka sie zakręciła w oku.
  Wesolutkie pozdrowienia

  ILONA I KUBEK a czasami KUBEŁEK (21.02.02)

  #176217

  pluto

  Re: Niespodzianka dla taty

  Karolek też tak przespał slicznie noc………….dwie pobudki na jedzenie + o 24 – huki petard………

  Ja się obawaim hi,hi,hi, że pierwsze słowo Karolka to może nie być „mama”….więc teraz razem z nianią mówimy….mama przyszła…mama zrobiła….mama idzie………..mama weźmie…..jednym słowem mamę odmieniamy we wszyskich przypadkach……….hi,hi,hi……..dlatego się tak przestraszyłam, bo Karol ostatnio zaczął mówić tia-tia i ba-ba…oczywiście na razie nieświadomie….ale bałam się, żeby nie weszło Mu to w nawyk………………wole, żeby pierwsze słowo to jednak była mama…………

  Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek  #176218

  teo

  Re: Niespodzianka dla taty

  Kubek pierwszy raz świadomie powiedział mama dokładnie 1 listopada i aż się poryczałam – miał wtedy8,5 miesiąca. Ryczałam prawie przy każdej nowej rzeczy – jak zrobił papa kiedy miałam odejść i nie z tego i z owego gdy do niego pomachałam i powiedziałam papa on mi odpowiedział.
  Kiedy zrobił pierwszy kroczek – (niech żyje papuga, Matylda która jest dorodnym samcem, a która bardzo go zaintrygowała i poprostu zaczął do niej dreptać podtrzymywany za rączki). do tej pory w sytuacjach kryzysu czyli płaczu, nudy, rozdrażnienia papuga i zółw wodny Teodor są wybawieniem – wczoraj Kubek siedział 20 minut przy akwarium i zaczepiał gada – dodam ze próbował go poczęstować paluszkami z sezamem którymi od 3 tygodni się zajada.
  Itd itp
  taka to już nasza matczyna dola, że tak się wzruszamy postępami naszych skarbów.
  Pozdrawiam

  ILONA I KUBEK a czasami KUBEŁEK (21.02.02)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close