niespokojny sen

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #7945

  mirejka

  hejka 😉
  Jestem mamą dwumiesięcznej dziewczynki. Od dwóch dni córeczka śpi bardzo niespokojnie. Bez względu na to czy jest w domu cisza czy nie Maja budzi się z rączkami wyciągniętymi do góry , ciało ma naprężone a oczka są szeroko otwarte po czym następuje głośny przeraźliwy krzyk. Uspokaja się dopiero przy piersi i zasypia na 10 minut, najdłużej spała godz i 15 min, później historia się powtarza. Może ktoś z Was spotkał się z takim problemem. Co może być przyczyną takiego „lekkiego” spania i jak moge jej pomóc? Z góry bardzo dziekuję 😉

  #138230

  ankalenka

  Re: niespokojny sen

  radziłabym konsultacje u pediatry/neurologa (na wszelki wypadek). ale najpierw sprawdź czy panujące od dwóch dni upały spowodowały zmianę w ubraniu Twojej córeczki. może poprostu jest jej za gorąco, a Ty ją ubierasz tak jak do tej pory?….
  A.  #138231

  mirejka

  Re: niespokojny sen

  dziekuję za radę, ale bardziej już jej nie mogę rozebrać, leży w samym body. Przespala już 2 godz 🙂 ale nadal spi „jak zając pod miedzą” ;(

  #138232

  ankalenka

  Re: niespokojny sen

  spróbuj ją rozebrać do pieluchy. mój synek przedwczoraj płakał i płakał. przestał natychmiast gdy go rozebrałam do pampersa. poza tym może ona chce pić – przystawiaj ją nawet gdy nie „żąda”. mój w tym wieku jadł co 40 minut. a co do tego prężenia ciałka to pójdź do pediatry. słyszałam, że po porodzie dzieci mogą mieć za duże napięcia w niektórych mięśniach.
  pozdrawiam,
  A.

  #138233

  mirejka

  Re: niespokojny sen

  Jeszcze raz dziękuję 🙂 Nocka była spokojna, a dzisiaj ani śladu wcześniejszego zachowania. Może przyczyną były upały, nie wiem. Co do jedzenia to i tak miałaś szczęście, Maja jak nie śpi to cały czas chce być przy piersi :))
  Pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close