Nietolerancja mleka

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #42244

  ani-ani

  krowiego. Właśnie!!! Iza od czasu kiedy skończyła roczek piła normelne mleko krowie i nic jej nie bylo (w przeciwieństwie do Nestle Junior po którym mieliśmy tydzień spania z głowy znim ustaliliśm przycznę). Jakies 2 mies. temu zlapała wirusa, chyba coś w stylu grypy żołądkowej. Po leczniu było OK ale po tygodniu znowu luźne kupki, zielonkawe i śluzowate. Na próbę odstwiliśmy mleko i nastąpiła mała poprawa. Potem spróbowałam znowu podać mleko i znowu problemy.
  Dziś byłyśmy u lekarza. Pediatra powiedziała że niestety często sięto zdarza po przebytych biegunkach :(((((((( No i teraz będziemy próbować mleka koziego albo sojowego.

  Czy któraś próbowała tego mleka. Jeśli tak to jak wam poszło wprowadzanie i czy dzieciaczki je polubiły??

  Ania i półtoraroczna Izunia

  #552284

  mamysz

  Re: Nietolerancja mleka

  …u nas nie przeszło ani kozie ani sojowe…jest tylko cyc…ale u nas tak jakby nietolerancja mija…

  ewka i Weronika 06.10.02  #552285

  ani-ani

  Re: Nietolerancja mleka

  wczoraj już spróbowałam mleka koziego. Dałam Izie normalnąporcję ale z kakaem 🙂 I wypiła. Była „na odwyku” od czwartku więc pewnie dlatego jej smakowało. Teraz spróbować musze jeszcze sojowego.
  Jedyny mankamentem jest koszt 🙁 Pół litra koziego kosztuje prawie 4 zł. Sojowe wychodzi podobnie (na 3 dni 11 zł). No nic. Trudno. 🙂

  Ania i półtoraroczna Izunia

  #552286

  basik

  Re: Nietolerancja mleka

  Nietolerancja mleka krowiego bardzo czesto powiazana jest z nietolerancja preparatow sojowych i mleka innych zwierzat kopytnych. Takze nie zdziw sie jesli za kazdym razem reakcja organizmu bedzie podobna.

  Basik i Tynia urodzona 3.10.2002

  #552287

  zabka

  Re: Nietolerancja mleka

  Witaj,
  Miki pije mleko sojowe Prosobee i jest to jedyne mleczko które on toleruje. Wcześniej próbowałam mu podawać Bebilon Pepti 2, ale bardzo go uczuliło, a to mleczko ok i Miki pije je z chęcią.

  Pozdrawiam
  Żabka i Mikołaj (13.02.03)

  #552288

  agarobi

  Re: Nietolerancja mleka

  Sytuacja identyczna jak u nas .Na początku super,a po przebytej chorobie nietolerancja,my juz ją mamy prawie rok.Robercik je Nutramigen(było bardzo ciężko na początku ale jakos się przyzwyczaił),czasami daję mu własnie mleko kozie ,ale on za nim nie przepada.Miejmy nadzieję ze to wkoncu minie,Pozdrawiamy

  Aga i Robercik(7.V.2002)  #552289

  ani-ani

  Re: Nietolerancja mleka

  🙂 Dziękujęza informacje 🙂

  Jesteśmy jużpo próbie koziego. Wyszło całkiem dobrze, choć wczoraj wieczorkiem nie bardzo chciała, ale rano wypiła. Kupiliśmy takie granulowane kozie mleko.

  Chcę spróbowaćjeszcze sojowego, ale podobno dzieci które były na krowim mleku nie za bardzo chcą to pić. Zobaczymy.

  Na razie wszystko ok. Tylko kupki nie bardzo bo jeszcze się organizm nie przyzwyczaił. ZObaczymy przez kilka dni i wtedy zdecydujemy co dalej 🙂

  Ania i półtoraroczna Izunia

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close