niezstąpione jajeczko zabieg pomocy

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #61245

  betka20

  witam drogie mamy , ja mam wprwdzie 17 miesięcznego synka ,ale licze że jesteście bardziej dośwaidczone i dlatego weszłam na wasze forum.Dzisiaj okazało się że Krystiana czeka zabieg bo ma niezstąpione jajeczko bardzo się boję i chce zebrać jak najwięcej informacji na ten temat czy miałyście takie przejście z własnymi maleństwami

  #781000

  mimmi

  Re: niezstąpione jajeczko zabieg pomocy

  No wlasnie oco jest lepsze. Hormony czy operacja. Ile operacja trwa?

  Aga i Michałek (17.10.03.)  #781001

  Anonim

  Re: niezstąpione jajeczko zabieg pomocy

  Ja miałam wędrujące jądro u dwulatka. Dałam duzo wit. C naturalną i teraz jest na dole. Proszę troche poczekać z zabiegiem.

  #781002

  magister12

  Re: niezstąpione jajeczko zabieg pomocy

  Wydaje mi się że lepsze są chormony. Zastrzyk to zawsze zastrzyk. A jeżeli chodzi o czas samego zabiegu to około 45 minut. Ale będziecie musieli być w szpitalu trochę dłużej. Co najmniej trzy doby po zabiegu i około dwóch przed zabiegiem. Zależeć to będzie od szpitala, kliniki w jakiej będziecie robić ten zabieg. Zdecydowanie radzę Ci poczekać z zabiegiem. Spróbuj najpierw chormonami. Zawsze z zabiegiem można zdążyć. Trzeba go zrobić przed bodajże 11-13 rokiem życia dziecka. Zastrzyki (bo najczęściej chormony są w tej postaci) są mniej stresujące i dla dziecka i dla Ciebie. Sam fakt że będzie musiało zostać w szpitalu to ogromny stres. Nie mówiąc już o zabiegu. Co prawda wykonuje się go pod narkozą, ale sam zapach narkozy odrzuca. Noi później zdjęcie szwów, też nic dobrego. Trochę boli. Zdecydowanie polecam Wam chormony. Wrazie jakichś pytań „wal” do mnie jak w dym. Trzymaj się, wszystko będzie dobże. Pozdrawiam M.

  #781003

  magister12

  Re: niezstąpione jajeczko zabieg pomocy

  Aha zapomniałem dożucić. Spytaj się lekarza chirurga czy nie ma jakichś „ćwiczen” na zstąpienie. Kiedyś pamiętam że było coś takiego. Robiło się to najczęściej po kąpieli dziecka. Ale na czym to polegało to nie pamiętam. I sprawdzaj jak najczęściej u mojego siostrzeńca właśnie po chormonach i potych „ćwiczeniach” zstąpiły jąderka.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close