no-spa przy karmieniu piersią?

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #56738

  manka

  dziewczyny czy mozna stosowac no-spe przy karmieniu piersią? podaje sie ja w ciązy co prawda wiec chyb aprzy karmieniu piersia tez…boli mni ewatroba czy co ? czekam na usg kilka dni bo mam podwyzszone próby watrobowe.moze wogóle znacie ten problem/byłam szcepiona na zółtaczke wiec to nie to ./moze kamienie?

  #726275

  elzbieta

  Re: no-spa przy karmieniu piersią?

  Jeżeli brałaś w ciąży to i teraz możesz bo małe miało już kontakt z nią.

  Zależy na którą żółtaczke byłaś szczepiona. Pewnie na tą typu B, a są jeszcze A i C. Musisz naprawde poczekać na wyniki.
  Pozdrawiam

  Ela i Tymek ( 2 m-ce )  #726276

  agusjot

  Re: no-spa przy karmieniu piersią?

  Nie ma pewności, czy no-spa przechodzi z mlekiem matki do dziecka, dlatego bierze się ja w przypadkach konieczności. Jak możesz, to lepiej nie bierz.
  Nie jest tak, że jak coś brałaś podczas ciąży, to można brac podczas karmienia, bo zupełnie inne związki chemiczne przechodzą przez barierę łożyskową a inne do mleka matki.
  Zawsze pytaj lekarza, mądrego lekarza.

  Aga i Kuba (25.06.2003)

  #726277

  manka

  Re: no-spa przy karmieniu piersią?

  byłam na zółtaczke b na ce miałam po cesarce wynik ujemny ,teraz miałam normalny poród i lekarz powiedział ze nie ma co na c powtarzac wyników iinych objawow zóltaczki nie mam .nie iwem co mi jest boli mnie cos wątroba lub nerka

  #726278

  manka

  Re: agusjot

  ale gdzie znakezc mądrego lekarza? moj ginekolog zmarł nagle przed moim porodem a z pediatrami jest tez trudno

  #726279

  agusjot

  Re: agusjot

  A skąd jesteś? Zapytaj na forum. Dziewczyny są z całej Polski.

  Aga i Kuba (25.06.2003)  #726280

  Anonim

  Re: no-spa przy karmieniu piersią?

  Ja brałam. Po porodzie miałam straszne ataki bólu okazało się ze to kamienie. lekarka – internista powiedziała że moge nospę brać tylko tą zwykłą – nie forte. Wzięłam ją kilka razy chociaż i tak zwykle nie pomagała. Trzymałam dietę żeby nie dopuścić do ataków.


  Ewa i Martynka 24.09.2003

  #726281

  lea

  Re: no-spa przy karmieniu piersią?

  To faktycznie mogą być kamienie – generalnie ciąża obciąża (ale rym 😉 ) wątrobę bardzo, mnie też bolała – pod koniec ciąży (nie wiem, ile czasu minęło od Twojego porodu, ale chyba niewiele?) i miałam wyniki badań przekraczające normy. Potem się tym, nie przejmowałam, bo po połogu dolegliwości minęły.
  Póki co jeśli jeszcze wszystko – wyeliminuj z diety ciezkie, tłuste potrawy (w sumie zakładam, ze pewnie i tak ich nie jesz…)

  Lea i Mateuszek

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close