Noc…

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #21139

  barkus

  Moja 15 miesięczna Julka nie jest w stanie przespać całej nocy:-( Pomijam już to ,że chodzi spać ok 22- a zdarza sie jej i o 23- mimo że w ciągu dnia śpi tylko raz!! Zasypia ( tzn. jest przeze mnie lub męża ululana)-ok 22 i budzi sie koło 4, 5 nad ranem, wcina butlę mleka i zasypia bez problemu z powrotem i śpi nawet do 10…Ale tak chciałabym żeby przesypiała już całą noc…I to całą u siebie w łóżeczku najlepiej, bo teraz jest tak, że jak sie obudzi w nocy na papu to nie ma innej możliwości- tylko nasze łóżko!W swoim nie zaśnie, a mnie to martwi, bo za 3.5 miesiąca urodzi się Smerfik i co?Będziemy spali we czwórkę???? Podzielcie się Kobiety jak to jest z waszymi maluchami- pozdrawiam- Basia- + Julka+ Juniorek 28.10.2003 :-)))

  #291519

  Anonim

  Re: Noc…

  Z Natusią jest to samo! Jeszcze do niedawna zasypiała o 20-stej i budziła się 2-3 razy w nocy na picie – wstawała ok. 6-stej. Teraz zasypia najwcześniej o 21-wszej (a zdarza się, że później), a budzi się ok. 4-5-tej :-((((( Ja zrzucam winę na ząbki – wychodzą „nam” ostatnie trzonowe

  Kaśka z Natusią (prawie 16 miesięcy 🙂  #291520

  barkus

  Re: Noc…

  Ale Julka nie ząbkuje boleśnie- nawet nie wiem kiedy jej ząbki wychodzą…Już przeżyję to budzenie ( bo wstaje mąż:-))hihihi), ale żeby spała u siebie….Boję się że potem może krzywdę maluszkowi zrobić, bo rozpycha się i najczęściej śpi między mną i mężem w poprzek :-))

  #291521

  annah

  Re: Noc…-moze tak

  wez lozeczko ,odkrec jeden bok, przysun do waszego i bedzie tak jakby spala z wami, u nas to dziala moze i u ciebie wyjdzie.

  Anna i Maksio 12.01.03

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close