nocki popsute strasznie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #39157

  ave

  Moja Nikolka nigdy nie spała w nocy za dobrze, ale jak budziła się co 3-4 godz to się cieszyłam. Od kilku dni zrobiła się tragedia, pobudki co godzinkę i ryk jak nie dam cycka. Ale wcale nie je łapczywie tylko pociumka i spi.
  Ząbki już dwa dolne wyszły i nie widzę aby nowe się na szybko szykowały.
  Mam jedno wytłumaczenie na tą sytuację i dziś okaże się czy to to. W sypialni gdzie śpimy mamy bycze akwarium i w tamtą niedzielę zaczęło nam cieknąć i oddaliśmy do klejenia. No i te nocki wtedy się zaczęły. Czy to możliwe że przyzwyczaiła się do powietrza jakie jest dzięki akwarium?
  Dziś mąż nalewa wody i zobaczymy.

  Chociaż jakoś wątpię że to to. Czy macie jakieś sposoby na lepsze nocki (tylko bez drastycznych metod – niech poryczy – ja tak nie umię)?

  pozdrowionka

  ave + Nikola!-02.07.2003 !

  #512646

  Anonim

  Re: nocki popsute strasznie

  wiesz całkiem mozliwe ze jest jak piszesz…woda sprawia za powietrze jest bardziej wilgotne… mam nadzieje ze wkrotce nocki wroca do normy

  pozdrawiamy

  Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03  #512647

  figa

  Re: nocki popsute strasznie

  To jest, moim zdaniem, BARDZO prawdopodobne.
  A moje przekonanie opieram na tym, że Ptysia zdecydowanie lepiej śpi, kiedy w nocy chodzi nawilżacz 🙂

  Beata i Ptysia ROK!!!!!

  #512648

  teo

  Re: nocki popsute strasznie

  jest to bardzo prawdopodobne….u nas było podobnie – jak mieszkliśmy u rodziców i kubek miał wtedy 8-10 mies…..oni nie mięli regulowanych kaloryferów i temp w pokoju gdzie w trójkę spaliśmy była bardzo wys i było po prostu duszno….
  jak sie przeprowadzilismy to to odkryliśmy że to od tego i praktycznie nie właczamy kaloryfera w pokoju kubka…dopiero jak na dworze -15…….i stawiamy w niedostępnym miejscu 5 litr butelkę z dziurami i wypełnioną trochę wodą żeby jeszcze bardziej je nawilżyć….jemu to bardzo odpowiada i nie budzi sie….nie chce pić wcale

  ILONA I KUBEK(21.02.02)

  #512649

  lea

  Re: nocki popsute strasznie

  Bralam to jako jedna z pradopodobnych przyczyn czestszego picia w nocy przez Mateuszka. I m. in. dlatego trudno mi w nocy odmowic mu picia, kiedy ma takie suche usta widze, ze naprawde chce mu sie pic. Reczniki na kaloryferze do konca chyba nie pomagaja, szybko schna.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close