Nosidelko WOMAR ECO DESING !!!! POLECAM !!!!

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #114195

  czajmenka

  Witam,

  oferuje nosidełko WOMAR ECO w ślicznym kolorze zarówno dla chlopczka jak i dziewczynki. Stan idelany!!! U mnie sprawdziło się idealnie !!spacer, szybkie zakupy czy też gotowanie nie stanowi już żadnego problemu, a dzieciątko jest blisko nas i czuje się bezpiecznie 🙂

  Kilka słów o nosidełku.

  Nosidełek ECO używa się od kiedy dziecko posadzone samo siedzi (4 lub 5 miesiąc) do 3 lat
  waga dziecka od 5,5 kg do 18 kg

  Nosidło eco design na każdym etapie projektowania i szycia było tworzone przy aktywnym współudziale mam noszących oraz fizjoterapeutów. To mamy noszące opiniowały, doradzały i wprowadzały poprawki do nosidła tak, aby nosidło eco design spełniało wysokie kryteria użytkowania i było bezpiecznym i wygodnym produktem.

  Nosidło eco design spełnia wszystkie cechy nosidła ergonomicznego a zatem dopasowanego do ergonomii i fizjologii niemowlęcia i małego dziecka: utrzymuje dziecko w pozycji tzw. ?fizjologicznej żabki? z zachowaniem naturalnej kifozy i ciałem skierowanym przodem do noszącego

  Nosidełka ECO wyróżniają się spośród innych za sprawą komfortowego pasa biodrowego i pasów ramiennym z klamrą, a także dzięki zastosowaniu szeregu intuicyjnych regulatorów. W pasie biodrowym zastosowaliśmy specjalne, atestowane klamry z blokadą, która dodatkowo uniemożliwia przypadkowe otwarcie klamry. Klamry mają atest dopuszczający ich maksymalne obciążenie na poziomie 50kg.

  Zastosowane szerokie i miękkie pasy naramienne oraz wyprofilowany pas biodrowy równomiernie rozkładają ciężar ciała dziecka. Jest to idealne rozwiązanie na długie spacery, zwłaszcza przy ciężkim dziecku.

  Posiada odpinany śliniak, który chroni odzież rodzica przed zabrudzeniami.

  Posiadam orginalne opakowanie. Gorąco polecam !!

  #5208499

  katka81

  Czajmenka a w jakiej cenie jest to nosidełko do kupienia?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close