nowa-doradzcie!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #84284

  anija81

  Witam Was Wszystkich,
  właśnie się dowiedziałam,że jestem w 5 tygodniu ciąży. Jest to dla mnie zaskoczenie. NIe planowałam tego. Jestem kompletnie nie przygotowana. Do tego sie okazało,że mam zagrożoną ciążę i dostałam duphaston.Miałam krwawienia 7-8 grudnia. Na dodatek najprawdopodobniej w momencie zapłodnienia miałam jeszcze robione prześwietlenie płóc. Czym może to skutkować????czy dziecko może być chore???? a jak by bylo malo to miałam jeszcze gorączkę w między czasie i brałam aspirynę. Pomóżcie,doradzcie!!! Jestem z Poznania. Czy możecie polecić jakiegoś lekarza. Najlepiej z Polnej. Słyszeliście coś o:Woźniak,Szpurek,Brązert,Słopień?? Doradzcie. Dziękuję z góry.

  #1241432

  anetal

  Re: nowa-doradzcie!

  Znam dr Radosława Słopienia. Prowadził moją ciążę. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Tym bardziej, że mam porówanie z innym lekarzem. dr Słopień jest solidny, dokładny i zleca wiele badań, o których nie miałam pojęcia przy pierwszej ciąży. Jest ginekologiem-endokrynologiem. Pracuje na Polnej. Gabinet prywatny ma na Kościelnej, nr tel. 061-8481893. Przyjumuje w środy i w piątki, rejestracja w godz. 15-19
  Pozdrawiam,
  A  #1241433

  anija81

  Re: nowa-doradzcie!

  a czy on ma jakiś telefon kom? czy z nim można się umówić tylko wtych dniach i tych godzinach?i tylko poprzez stacjonarny?ty jako pacjetka nie dostałaś nr.kom? a czy on później bierze na Polną na poród?kim jest tam?

  #1241434

  anetal

  Re: nowa-doradzcie!

  Ma komórkę oczywiście, ale nie umówi Cię na wizytę jak zadzwonisz na komórkę, ponieważ na wizyty umawia pielęgniarka w gabinecie, do którego nr Ci podałam. A na kom to raczej się do niego dzwoni jak się coś dzieje. Jeśli chodzi o poród to ja rodziłam na Polnej. Na pewno lepiej mieć lekarza z Polnej jak chcesz tam rodzić, bo jak się tam jedzie i mówi, do kogo chodzi to inaczej patrzą (nawet w sytuacji kryzysowej, jak trzeba pojechać z jakimś problemem na izbę przyjęć). Dr Słopień pracuje na oddziale endokrynologii.
  A

  #1241435

  mausky

  Re: nowa-doradzcie!

  ania

  na temat Brązerta i Szpurka moja koleznka wie duzo, do brazerta chodzila cala ciaże. Dowiem sie i dam Tobie znac.

  Co do USG, czy przeswietlenia poszukaj w „szukaj” powinno cos znalezc

  pozdr

  Aneta i Tymon i Pola

  #1241436

  redford

  Re: nowa-doradzcie!

  Brązerta znam, robił mi cc w pierwszej ciąży. Ma gabinet na Cienistej, prowadzi go razem z dr. Niecewiczem. Ja chodzę właśnie do tego drugiego i gorąco go polecam, jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, jakieś zagrożenia itp. Czuję się bezpiecznie pod jego opieką tak w ciąży jak i normalnie. Zresztą Anecie też go polecałam i miała się do niego jakoś teraz wybrać… Anetko?

  Jeśli będziesz chciała namiary, podam na privie.

  Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy  #1241437

  qr-chuck

  Re: nowa-doradzcie!

  Aspiryna w ciąży może być niebezpieczna dlatego, że może wywołać krwawienie i w rezultacie poronienie – może te krwawienia, które miałaś, to właśnie przez aspirynę? Skoro nie poroniłaś, to ok.
  Ja miałam niedawno prześwietlenie zęba (cała szczęka) – powiedziałam lekarzowi, że właśnie staramy się o dziecko i czy mam w tym miesiącu zaniechać starań – powiedział że nie trzeba… Ale tak naprawdę to czy to Twoje prześwietlenie na coś wpłynęło, dowiesz się jak już dziecko będzie mozna obejrzeć – ale wydaje mi się, że nie masz co się na zapas martwić – kiedyś, jak jeszcze nie było USG, specjalnie robili ciężarnym prześwitlenia płodów i nie wszystkie dzieci były przez to uszkodzone :).

  Pozdrawiam,
  A&A (29.04.04)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close