Nowa sierpniówka wita i pyta

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #34898

  niusia18

  Witam was kochane oczekujące!
  Przeszłam ze starających się i chcę się nieśmiało przywitać. Mam do was pytanie: kiedy powinnam się zgłosić na pierwszą wizytę u lekarza. OM miałam 14.11, a zapłodnienie miało miejsce gdzieś w oklicach 1 grudnia. Dziękuje z góry za opinie i całuję wszyskie mamusie i ich fasolki!!!!!!!!!!!!!


  #457773

  wronka

  Re: Nowa sierpniówka wita i pyta

  Witam Cię bardzo gorąco ! Ja na swojej pierwszej wizycie byłam 15.12 i to był 6 tydzień ale chyba było jeszcze za wcześnie, bo chociaż widziałam swoją maleńką kilkumilimetrową dzidzię, to jednak nie było widać echa serca i dlatego lekarz kazał przyjść za 4 tygodnie i jeśli wtedy będzie wszystko w porządku to założy mi kartę ciąży. Myślę więc że nie ma się za bardzo co śpieszyć i można pójść gdzieś tak koło 9-10 tygodnia (licząc od ostatniej miesiączki), bo wcześniej to i tak niewiele widać. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko było w porządku. Dbaj o siebie i Maleństwo. Pozdrawiam

  Magda z sierpniowym skarbem  #457774

  agathea

  Re: Nowa sierpniówka wita i pyta

  Mój gin jak do niego zadzwoniłam z tą radosną wiadomością kazał mi teraz świętować i zadzwonić ok. pierwszych dni stycznia (to będzie jakiś 9 tydz.) to sie umówimy na I-szą wizytę, bo wtedy będzie już można zobaczyć coś na USG.
  nie ma się co spieszyć.

  #457775

  lea

  Re: Nowa sierpniówka wita i pyta

  ok. 9 tygodnia ale od ostatniej miesiaczki nie od zaplodnienia (tak sie liczy ciąze, ale na pewno wiesz)
  gratuluje cudownych swiąt 🙂

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #457776

  veraprima

  Re: Nowa sierpniówka wita i pyta

  moje zdanie jest zupełnie inne

  6 tygodni od ostatniej @ nalezy iść do gina w celu sprawdzenia czy ciąża jest na właściwym miejscu i czy się rozwija a co do efektów wizualnych czyli echa serca to się zgadzam bedzie widac tylko pecherzyk

  Wera
  gg 2997901

  #457777

  gosiag

  Re: Nowa sierpniówka wita i pyta

  Ja też jestem zdania, że 6-7 tydz. to już czas! Co z tego, że Dzidzi jeszcze nie widać, ale gin już Cię zbada, już zleci np; morfoogię krwi, ewent. przypomni o braniu kwasu foliowego… i takie tam różne pierwsze porady! Idź, idź, nie czekaj, a na usg jeszcze się dzieciaczka naoglądasz! Pozdrawiam i dużo radości życzę!
  Gosia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close