Nowe wieści o mnie – dla zainteresowanych

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #84948

  optra

  Witam Wszystkie zainteresowane!
  Dziś do południa byłam u gina na comiesiecznej wizycie. To już 24 tydzień, uwieżycie, że tak zleciało. Wszystko jest OK, dziecko rosnie, mój brzuch i waga również. Oczywiście infekcja pochwy (po antybiotykach, bo brałam na oskrzela). Dostałam globulki za 47,55 zł. (12 szt.) ale to pikuś czując malucha w brzuchu. Dostałam też żelazo, bo mały zabiera mi je na potęgę. Poza tym jest dobrze, troche mnie gin uspokoił. Wymaglowałam go dziś pytając o różne rzeczy i sprawy. Także na razie mogę się nie martwić na zapas, bo żadne badanie nie potweirdzi w 100 % jak rozwija się maleństwo, a jest dobrze (wg wszelkich badań). Nawwet cukier mam niski po glukozie. To dobrze zważając na to, że Nutellę jem i jem, a ona taka smaczniutka. Tylko mój małżonek trochę cierpi, bo to globulki na infekcję, to lekarz mówi ostrożnie, to jakieś choróbsko. Ale musi wytrzymać, czekalismy na cud 4 lata i nie pozwolę niczego zepsuć.
  Tymczasem wszystkie Was pozdrawiam, trzymajcie się, wierzcie, bo to najważniejsze. Jak zwykle dobre fluidki od nas „dwojga” dla Was ####################################################################################################

  #1273912

  aqq

  Re: Nowe wieści o mnie – dla zainteresowanych

  Strasznie się cieszę ,że u Was wszystko ok ,a z tym zamartwianiem to już Ci tak zostanie jak przystało na mamusię . A fluidki pożeram.Mmmmm ,pychota

  Sylwia  #1273913

  vievioorka

  Re: Nowe wieści o mnie – dla zainteresowanych

  Zainteresowana i to bardzo
  Cieszę się, że wszystko ok. Ale napisz trochę szczegółów
  Ile gram już waży twój malutki mężczyzna? Macie już dla niego imię?
  Ruchy już czujesz?
  Infekcję lepiej nie bagatelizować. Musisz wszytko dobrze wyleczyć.
  A mąż przeżyje
  Zarazę ciążową łapię
  Więcej i częściej proszę (dot. info i zarazków )

  Buziolki i pogłaszcz brzusio

  rrenya z Nutką (24.VIII.2005)

  #1273914

  karolakoj

  Re: Nowe wieści o mnie – dla zainteresowanych

  hehehehe… no własnie… rozpisała sie Opra, najwazniejsze oczywiście, ze wszystko jest dobrze, ale gdzie te info najciekawsze??? Gdzie waga, miara itp??
  karola

  Bercik

  #1273915

  optra

  Re: Nowe wieści o mnie – dla zainteresowanych

  Rozpisałam się, raz a dobrze. Waga ? Nie wiem? Miara? tez nie wiemy. Ostatnio na USG byliśmy 27 grudnia ub. roku i lekarz nie okreslił tego tylko stwierdził, że jest proporcjonalnie wszystko jak do 20 tygodnia (bo wtedy był ten moment). Ale nie powiedział co ile. Okreslał chyba wielkość kości udowej i główki nale przepraszam nie pamietam a ze zdjęć USG czytać nie umiem, dlatego wybaczcie mi.
  Co do imienia to trwają rozważania i negocjacje. Ja chciałabym Ignacego a mój mąż Julka albo Czarka. Ale obydwa mi się nie podobają. Chciałabym takie mało nadawane ale żeby zarazem nie postarzało malucha od razu. Podoba mi się też np. Staś czy Franio, ale Stanisław czy Franciszek to już brzmi poważnie i staro. Ale czemu nie może wezmę to pod uwagę, bo przecież i tak będziemy wołać Stasiu czy Franiu.
  Chyba wszystko wyjasniłam.
  Powodzenia i dobre wiruski od nas dla Wszystkich ##################################################.

  #1273916

  szkocik

  Re: Nowe wieści o mnie – dla zainteresowanych

  To się staje niebezpieczne :-)) gdyż ta zaraza ciązowa i mnie dosięgła, choć byłam daleko. Mój mężuś już dawno zarażony ale na siłę nie nalegał, ale jak poleciałam do niego na święta to…. No i rozpoczęliśmy nieśmiałe starania. Zobaczymy czy wyrośnie z nich jakaś fasolka 🙂 Reniu zaczynaj działać Bo dzieci nam rosną ;-)))))
  P.S.głaski dla rosnącego brzusia tytułowej koleżanki. Kurczę , ale nagmatwałam 🙂

  Mariola z Wojtusiem i Marysią (1 roczek i 5 miesięcy ) oraz ANIOŁEK ( czerwiec 2004)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close