nowicjuszka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #7830

  tereska

  Witam Wszystkich!
  Jestem tu pierwsz raz. Staram się o dzidziusia od ponad roku i nic! Ale jakos się nie przerazam. Tylko z miesiąca na miesiąc czekam ( może z uwagi na mój wiek-23 ). Ten czs z każdym miesiącem upływa. W wakacje moja pani doktor kieruje mnie na HSG a ja nie wiem czy nie powinnam najpierw zacząć leczyć farmakologicznie? Tzn jestem „zielona” w tym temacie a wszyscy na forum mają większą wiedzę na ten temat. Napiszcie mi coś o pierwszych badaniach.
  pozdrawiam pa

  #136935

  iwona26

  Re: nowicjuszka

  Witaj, faktycznie po roku nie udanych prób warto zrobić jakieś badania. Należy zacząć od badania nasienia partnera, bo jest to badanie najtańsze i wiele wyjaśniajace, póżniej oznaczenie hormonów w poszczególnych dniach cyklu.  #136936

  agata30

  Re: nowicjuszka

  Zgadzam sie z Iwona. Badanie nasienia jest najprostrze, malo kosztowne i wiele wyjasniajace. U nas okazo sie ze jest to glowna przyczyna niepowodzen i gdybym to wiedziala zaraz na poczatku staran moze wszystko wygladaloby inaczej. Zycze Ci zeby wszystko okazalo sie OK ale radze dla swietego spokoju namowic meza na to badanie.
  Pozdrawiam Agata

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close