o multibabykino pytanie

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #36606

  lwica

  chcę się wybrać z Natalką do kina. Czy byłyście ? Jak tam jest ? Będę w tym kinie w Gdańsku, ale pewnie w każdym jest podobnie.
  Pozdrawiam

  lwica z Natalką (05.11.2003r)

  #477776

  ania-p

  Re: o multibabykino pytanie

  Witaj
  Ja chodziłam dość często z Martą do Multibabykina w Warszawie. Jest naprawdę fajnie- przynajmniej dopóki dziecko przesypia cały film, albo coś tam sobie podje w czasie jego trwania. Ale jest pewne ryzyko: mianowicie w takim kinie to trochę jak w przedszkolu: duże niebezpieczeństwo zarażenia się jaką chorobą. A z takim Maleństwem jak Twoje, to chyba ryzyko jest nieco większe, prawda? Może więc zaczekaj aż Natalka będzie miała przynajmniej trzy miesiące a może do wiosny? Ja na razie zrobiłam sobie przerwę właśnie ze względu na trwający „sezon chorobowy” Ale trochę mi szkoda, bo w przyszłym tygodniu grają „To właśnie miłość”. Ech, ciężkie to życie 😉

  Ania, Martusia (10.09.02)  #477777

  Anonim

  Re: o multibabykino pytanie

  Wprawdzie my chodzimy do Zabrza, ale myslę, że wszędzie jest podobnie. Za 3 osoby (tata, dzidzi i mama) placi się chyba z 20 zl. Miejsca na sali jest pod dostatkiem. Swiatla lekko przygaszone, dzwięk przyciszony. Są przewijaki w pełni wyposazone. Z takim malenstwem jak Twoje to moze zobaczysz jakis film do konca. Marcelek mial 1 miesiac jak zaczelismy chodzic do kina. Przewaznie spal przy cycusiu, albo sobie cyckał. Teraz jest gorzej. Trzeba go nosić na rękach, bo nie wysiedzi w jednym miejscu.


  Agata i Marcelek (21.06.03)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close