o zdjęciach… APEL!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #26712

  o-d

  …już od dawna oglądając zdjęcua nasuwa mi się jedna prośba: NIE UMIESZCZAJMY NA FORUM ZDJĘĆ NASZYCH MALUCHÓW NAGO, GDY WIDAĆ TO CZEGO DOROŚLI TAK CHĘTNIE NIE POKAZUJĄ!
  Naprawdę nie wiadomo, kto tutaj zagląda… a i sama pamiętam, że zawsze się cieszyłam, że nie mam takich nagich zdjęć jak moja siostra… nikt ich sobie nie pokazywał i ja nie czułam się zażenowana…

  Pomyślcie o tym…

  Ola+Staś+Tadzio+Basia

  #354597

  anet

  Re: o zdjęciach… APEL!!!

  RACJA RACJA RACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Aneta+Agniesia(7.07.02)+?(17.01.04)  #354598

  pikpok

  Re: o zdjęciach… APEL!!!

  Niestety masz œwiętš rację. Miałam podobne mysli, kiedy wychodziłam z Olutkiem na plażę inne mamy pozwalały biegać swoim maluchom na golasa a ja Olutka “opalałam” zawsze w pieluszce, bo oczyma wyobraŸni wszędzie widziałam pedofilów. Sšdzę, że to nie był objaw zbliżajšcej się schizofrenii , tylko reakcja na nie tak dawne i głoœne wydarzenia… aż mi się słabo robi na samš myœl, że jakiœ palant mógłby mieć seksualnš podnietę a patrzenia na moje dziecko, nawet nie myœlę o gorszych rzeczach…. Brrrrr.

  http://wieland.webpark.pl/

  #354599

  Anonim

  Re: o zdjęciach… APEL!!!

  Ja też uważam, że nie wolno pokazywać zdjęć naszych golasków. Z resztą …. ja po tym jak uświadomiłam sobie że każdy może wejśćna nasze forum….. nie dawałam przez kilka miesięcy zdjęć Natusi…

  Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

  #354600

  Anonim

  Re: o zdjęciach… APEL!!!

  Też o tym myślę za każdym razem, gdy oglądam gołego bobasa. Nigdy bym nie zamieściła nagich zdjęć Julci w sieci!!!

  [i] Asia i Julia (13 m-cy)

  #354601

  paula26

  Re: święta racja

  masz rację. mam dużo zdjęć Boryska nago, ale nigdy nie zamieszczę ich na forum właśne dlatego, że każdy może tu zaglądnąć i nie wszyscy muszą mieć czyste zamiary. takie zdjęcia są bardzo słodkie ale należy uważać z ich publikacją. lepiej zachować je dla siebie.

  Paula i Borysek 07.07.2003  #354602

  klucha

  Re: o zdjęciach… APEL!!!

  Masz rację. każdy może wejść na nasze forum i oglądać nasze bobasy. Żadna przyjemność gdy ktoś obcy ogląda cię na golaska.
  Ja np w poście: Śmieszne zdjęcia naszych dzieci umieściłam mojego golaska, ale wcześniej dorobiłam jej majteczki na komputerze, aby nikt nie oglądał mojej kochanej pupci :))

  Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close