obawa??

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #8419

  rysiu

  Proszę o pomoc w następującej kwestii. Planujemy z moją piękniejszą połową dziecię, lecz jak narazie (3 miesiące) nic z tego. Ostatnio zaczęło sie troszkę zmieniać, bo okres spóźniał się (w porównaniu z poprzednimi) o prawie tydzień, a dziwne było to, że już od tygodnia co dwa dni występowały „zmiany koloru” w śluzie. Nie były to krwawienia. Teraz np. rano było lekkie krwawienie, a później nie.
  Nie wiem co to znaczy. Czy panie potrafią sie ustosunkować do tego problemu??

  #143161

  Anonim

  Re: obawa??

  Panie radzą jak najszybciej zrobić test, być może tym razem pojawią się upragnione dwie kreseczki. A jak nie uda się tym razem, to jeszcze nic strasznego.
  Nam przez 3 cykle też nic nie wyszło, poszłam do lekarza, mąż dostał skierowanie na badanie nasienia i tak się chłopaczyna tego wystraszył, że zanim doszedł na badanie, tyo już byłam w ciąży. A tak na poważnie do kupiliśmy test owulacyjny ClearPlan ( w aptece bez recepty, cena ok.90 zł- zestaw chyba 5 lub 6 testów) i zgodnie z instrukcją się w końcu udało. Ten test wyznacza dokładnie (tj.z wahaniem 24h) dzień owulacji, a nie muszę chyba wspominać, że wtedy szansa na poczęcie jest największa. Polecam tym bardziej, jeśli żonka ma nieregularne cykle.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia, a mam nadzieję, że wkrótce będziesz się dopytywał o wczesne dolegliwości, objawy itp.
  Ewa  #143162

  pati68

  Re: obawa??

  Ja starałam się pół roku o dzidzię i później już wyluzowaliśmy powiedziałam, że wszystko w rękach Boga… i zasiała się fasola. Sama :))) (podobno taki okres półroczny nie jest jeszcze powodem do niepokoju)
  Jeżeli zauważyliście jednak coś nietypowego, to zróbcie sobie test. Może akurat??? Ja zrobiłam 4 testy, zanim uwierzyłam, że naprawdę zdarzył się cud. :)) Na pierwszym teście druga kreska była bardzo niewyraźna, ale kolejne testy coraz bardziej potwierdzały, że już jestem mamusią.
  Powodzenia i pozdrawiam
  Pati i 31tyg.mysia

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close