Objawy ciąży

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #22819

  izis

  Jestem w 6 tygodniu ciąży, oprócz bolacych piersii i mdłości bardzo dokuczaja mi problemy ze snem. Budzę si ok 3 w nocy i potem co 15 minut tak do 6( o tej godzinie wstaję do pracy)Czy wy też macie problemy ze snem?

  #311737

  ika

  Re: Objawy ciąży

  Jestem w 7 tygodniu i też mam problemy ze snem, ale w drugą stronę mogłabym spać bez przerwy. Wieczorem przysypiam już przed 22, ok 14 to najlepsza pora na drzemkę, a czemu by nie przysjąć i jeszcze w międzyczasie. Tak więc moze ja wyrabiam Twój limit snu??
  pozdrawiam serdecznie

  ika z małym słoneczkiem marcowym  #311738

  izis

  Re: Objawy ciąży

  Ja jestem zmęczona nawet bardzo. W ciagu dnia to usnęłambym gdzie się da, ale wnocy sie przebudzam. Może się podświadomie czymś denerwuję. Od przyszłego tygodnia ide na 6 tygodni zwolnienia, więc może wtedy wypocznę.

  #311739

  targo

  Re: Objawy ciąży

  Ja nie mam jak do tej pory takich problemów wręcz przeciwnie codziennie popołudniu muszę zrobić sobie drzemke a jak tego nie uczynię to chodzę nieprzytomna.

  Nie przejmuj się tym ponieważ moja koleżanka ,która była w ciązy miałą potworne problemy ze snem nie mogła wogóle zasnąć i brała różne zioła i leki oczywiście te nie szkodzące dziecku ,niestetyy nie pomagały jej i musiała się tak przemęczyć całą ciąże. Także nie myśl o tym i się nie martw na pewno będzie dobrze.Ona urodziła ślicznego zdrowiutkiego synka.

  Pozdrawiam i ściskam was

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close