Od kiedy, i od czego mogę zacząć ??

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #37167

  martra

  Kochane ,
  Mój Emilek za niecałe 2 tyg. skonczy 4 miesiące , chcąc urozmaicić mu dietę mąz nakupował bez mojej wiedzy chyba wszystkie dostępne na rynku rodzaje kaszek, kleików ,deserkow,soczków robiąc zapas na co najmniej 3 miesiące …….
  Teraz mam problem bo zupełnie zgupiałam i nie wiem od czego mam zaczac 😕 co moge podac na początek, i w jakich ilosciach ?Czy soczki owocowe trzeba rozrabiac z wodą , czy może pić taki gotowy?
  Mamy….. poradzcie mi bo jestem zupełnie zielona :((
  Od czego wy zaczynałyscie i jak przyjeły nowe posiłki Wasze dzieci?

  Pozdrawiam gorąco:)
  Marta z Emilkiem
  29/09/03

  #484421

  daga25

  Re: Od kiedy, i od czego mogę zacząć ??

  My zaczynałyśmy od jabłuszka. Jak dobrze będzie wchodzić, to mieszanki: jabłuszko+winogronka są też od 5 miesiąca. A soczki? Ja na początek rozwadniałam, nawet sporo. Wlewałam 1 część soczku na 3 części wody. Soczek też jabłkowy i jabłko+winogrona. A potem to już poleci… Jak Emilek będzie miał 5 miesięcy, to już będzie dużo więcej do jedzonka.
  Smacznego

  Daga i Zuziak 21 kwietnia 2003  #484422

  olcia33

  Re: Od kiedy, i od czego mogę zacząć ??

  A karmisz piersią? bo ja tak i pytałam lekarki czy mogę dać już jabłuszko i kazała jeszcze czekać ale ile to nie wiem. Pozdrawiam
  Ola i Wiktorek 22.09.03l

  #484423

  kokunia

  Re: Od kiedy, i od czego mogę zacząć ??

  Ja zaczęłam urozmaicać dietę mojego synka od 1/4 łyżeczki kleiku ryżowego dodanej do mleka. Póżniej zaczęłam podawać mu po 2 łyżeczki jabłuszka i marchewki. Kiedy okazało się,że Wiktorek nie jest na te produkty uczulony, zwiększyłam porcje.Itak jest do tej pory, jak podaję mu coś nowego, to na początek w małych ilosciach. Soczków ja nie rozcienczałam z wodą. Mój synek jak do tej pory wszystkie nowosci dobrze tolerował , teraz przed nami test na żóltko jaja.
  Pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!!

  Kokunia i Wiktorek (13.04.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close