od kiedy kojec

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #37338

  zielona7

  Czy używacie kojca? Jak Dawidek skończy rok wracam do pracy. Zajmie się nim moja teściowa. Myslałam o tym, że gdyby np. robiła obiad to Dawidek byłby bezpieczny w kojcu. Tylko słyszałam, że do kojca lepiej przyzwyczajać wcześniej. Tylko jak wcześnie?
  Proszę napiszcie czy u Was kojec się sprawdza i ile miał Wasz maluszek jak zaczęłyście go używać. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

  Ewa i Dawidek (01.09.2003)

  #487296

  mamaalusia

  Re: od kiedy kojec

  My kupiliśmy kojec Olowi, jak miał 7 miesięcy. Od razu bardzo go polubił, choć z początku czuł się troszkę nieswojo. Teraz pół dnia siedzi w nim, choć czasem marudzi i protestuje, że już ma dość i chce do nas 😉 Ale generalnie muszę kojec bardzo pochwalić, mam więcej czasu dla siebie, dziecko umie się same sobą zająć no i mam poczucie bezpieczeństwa, że jak samo zostanie w pokoju, to nic mu się nie stanie. Naprawdę polecam! Nawet już dla takiego 4,5 miesięcznego malucha, jak Twój! 🙂 Tylko radzę pozawieszać nad nim jakieś zabawki albo postawić taki stojak z wiszącymi zabawkami, żeby miał co robić.

  Agnieszka i Aluś – 17.04.2003 r.  #487297

  mirezia

  Re: od kiedy kojec

  Maksymilian dostał kojec – a właściwie łózeczko turystyczne – w dniu w krótym skończył siedem miesięcy. Czytałam tu na forum, że lepiej troszkę prędzej przyzwyczajać dziecko do kojca. Poźniej moze zdecydowanie protestować. Moje dziecko bardzo chętnie podciąga się w kojcu do stania. Oczywiście pobawi się tam sam zaledwie kilka minut. Ale na chwilkę mogę go tam bezpiecznie zostawić.

  Mirezia i Maksio

  14.06.03

  #487298

  aika

  Re: od kiedy kojec

  Polecam kojec! Moje WW wkładam do niego od kiedy skończyły 6 miesięcy.W nim nauczyły się stawać.Jest bezpieczniejszy niż trzymanie dziecka w łóżeczku.
  Pozdrawiam
  aika i W W (06.06.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close