odejscie czopa

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #62919

  Anonim

  Witajcie:))

  Mam pytanko- jak wyglada odejscie czopa sluzowego? czy jest to cos konkretnego? Mnie od jakiegos czasu tj. okolo 2 tygodniu zwiekszyla sie ilosc sluzu, ktory nadal jest koloru mlecznego ale czasami przybiera barwe zoltawa. Czy to wlasnie odchodzi mi czop powoli, poprostu saczy sie czy to moze w 35 tc normalne objawy?

  Ola i Adaś junior 12.04.05? „M&M”

  #799622

  pasiasta

  Re: odejscie czopa

  Już konkretnie nie pamiętam jak to u mnie było, wiem tyle, że dopiero po porodzie stwierdziłam, że odchodził mi czop, nie było to nic brunatnego, krwistego, była to tylko troszkę inna wydzielina niż wcześniej, nie były to też porażające ilości, tylko trochę i trwało to jakiś czas, nie zaczeło się 2 tyg przed porodem, tylko wcześniej.


  Dorcia 08.08.04  #799623

  amik

  Re: odejscie czopa

  Mam to samo.Jestem w 36 tyg.O jakiegoś czasu sączy mi się śluz.Wczoraj byłam u lekarza i on mówi że to właśnie czop śluzowy powoli odchodzi.
  Pozdrawiam

  #799624

  dorek

  odejscie czopa

  Wydzielina a czop to dwie rozne rzeczy.U mnie mleczna wyzielina utrzymywala sie przez wiekszosc trwania ciazy,co jak powiedziala gin jest calkowicie normalne.Natomiast czop odszedl mi dopiero wczoraj,czyli dzien po terminie.Jest to galaretkowata wydzielina o rozowawym lub brazowawym zabarwieniu.Nie jest tez tego wiele.Ot taki „glutek” 🙂

  Dorota i Julia (po terminie na 9 marca)

  #799625

  dominikak

  Re: odejscie czopa

  Mnie odszedł czop na jakieś 4 tygodnie przed porodem – było również plamienie, większe palmienie dostałam na dwa dni pred porodem.

  [obrazek]http://foto.onet.pl/upload/38/3/_410932_n.jpg[/obrazek]

  #799626

  alex30

  Re: odejscie czopa

  Mnie 5 dni po terminie nagle zaczęło coś ciec po nogach. Mieszkam obok szpitala, więc polecieliśmy z mężem, bo myślałam że mi wody odeszły. W szpitalu okazało się że to właśnie zaczął odchodzić mi czop. Nie było to koloru krwi tylko białe. Tego samego dnia w nocy zaczęły mi się bóle. I wtedy zaczęło się już na serio…

  Ala i Igor (10.12.2004)  #799627

  monia26

  Re: odejscie czopa

  Mi czop wylecial dokladnie godzine przed peknieciem pecherza i odejsciu wod….nie da sie tego przegapic bo czop jest wielki i na ogol lekk krwisty….to taki jakby tu powiedziec wielki glut 🙂


  Laurunia 21.06.2004

  #799628

  ewula

  Re: odejscie czopa

  Czop odchodził mi kawałkami przez kilka dni. Jest to bardzo zageszczony śluz. U mnie miał kolor żółtawo-przezroczysty. Ostatni kawałek był trochę zabarwiony brunatną krwią. Raczej trudno pomylić go z upławami, bo są to wyrazne fragmenty. Odchodzić zaczął około tygodnia(może trochę więcej) przed porodem. W tym samym czasie zaczęłam odczuwać pojedyńcze, bolesne skurcze przepowiadające- głównie w nocy.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close