odmieniony sześciolatek

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #101113

  aborka

  mój szesciolatek doznał objawienia. po tyg. z nowa panią zmienił sie niesamowicie. na początku nie słuchał i szalał jak zawsze. na co pani powiedziała ze moze sie bawic jak maluszek na podłodze nawet cały dzien. ale inne dzieci w tym czasie bedą pracowały i sie uczyły. Tak weszła na ambicje mojego dziecka ze on odtąd sie słucha i stara i ładnie pracuje.

  do tego pani ustaliła zasady – jest ich chyba 5 – nie krzyczymy w budynku, nie przerywamy jak ktos mówi itp. Co dziennie pani omawia z nimi kto te zasady stosował. Jak stosowali to dostają koralik (wiszą na tablicy). Za 10 ma byc nagroda. No i mój szaleniec (rok temu codziennie sie panie skarżyły) codziennie dostaje koralik (tylko jednego my brakuje za ten pierwszy dzien)

  co wiecej – Bartek zaczął sie SAM BAWIC!!!!!!!!!!!!

  dotąd to jedyna zabawa to było ganianie po podwórku, trampolina. a w domu bajki i rysowanie. no i jakies zabawy z dorosłymi. (gry). Az tu nagle moje dziecko odkryło za ma klocki lego. Buduje z nich roboty – najpierw z tych najprostszych klocków bricków. teraz to tez jakie pojazdy. Od tygodnia nie mam dziecka. po przedszkolu znika na górze, rano sie budzi i buduje , nawet po zgaszeniu swiatła wstaje i cos dorabia.

  normalnie chyba sobie zrobie trzecie…..

  #2755147

  beamama

  Fantastycznie! :Hura!:
  Masz wielki powód do radości ! 🙂  #2755148

  asik

  Brawa dla Bartka :Hura!:
  I trochę też dla nowej Pani, że znalazła na niego dobrą metodę :Hyhy:
  Oby tak dalej :Wow!:

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close