Odpazona pupa – POMOCY!!!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #13400

  ola2

  Dzis zauwazyłam że Asia ma czerwona pupcie z odparzeniami !!!! A przecież tak o to dbam, wietrze kremuje, zmieniam pieluszki często. Od kilku dni je zupki i deserki ze słoiczków , kupa wygłąda jakby na dużo twardszą i może to efekt zmany jedzenia, a raczej dodatków które zaczynam wprowadzać. Pupe ma tam czerwoną gdzie była kupka – dokładnie jest czerwony zarys tam gdzie leżała. Czy te kupy są żrące po zupkach i deserkach (daje jej Gerberki, BoboVity lub Hippa).
  Czym kremować? Używam póki co Sudokremu i Nivea – na odpażenia i nie widze efektu, a raczej jest jeszcze gorzej. Co robić? Pomóżcie.
  Ola

  #203733

  olamini

  Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

  Ja miałam ten sam problem przez kilka miesięcy i nic nie pomagało, żadne sudokremy, linomagi…nawet robiona maść nie pomogła. Dopiero pomogł puder Panaten.Możesz sprobować -napewno nie zaszkodzi

  Ola mama Paulinki (05.05.2002)  #203734

  asia-w

  Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

  Ja polecam Linomag maść – mój sym ma już 10 miesięcy i cały czas mu smaruję tym pupę – jeszcze ani razu nie miał odparzenia. A może trzeba zmienić rodzaj pieluch? Choć chyba nie ma lepszych niż oryginalne Pampersy.
  Asia i Mati (7.05.2002)

  #203735

  westa

  Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

  wiesz co ja miałam ten sam problem. Od kiedy zaczęłam podawać inne pokarmy pupcia sie troszkę zaczerwieniła. wiesz mocz jest juz troche kwaśniejszy i kupki już inne. Ja przemywałam pupe rumiankiem takie okładziki robiłam i smaruje ja kremem do pupci Bubchena jak narazie pomaga.

  Westa

  #203736

  Anonim

  Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

  Najzwyklejsza pod słońcem mąka ziemniaczana. Tylko warunek: musi być sypana na suchą pupkę.
  Ewa + Igor ur. 4.12.2002

  #203737

  tereniazenia

  Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

  Najlepiej na czas odparzenia przejść na pieluchy tetrowe,często wietrzyć pupę; ja do tego miałam robioną maść – naprwde pomaga.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close