Odpazona pupa – POMOCY!!!

Dzis zauwazyłam że Asia ma czerwona pupcie z odparzeniami !!!! A przecież tak o to dbam, wietrze kremuje, zmieniam pieluszki często. Od kilku dni je zupki i deserki ze słoiczków , kupa wygłąda jakby na dużo twardszą i może to efekt zmany jedzenia, a raczej dodatków które zaczynam wprowadzać. Pupe ma tam czerwoną gdzie była kupka – dokładnie jest czerwony zarys tam gdzie leżała. Czy te kupy są żrące po zupkach i deserkach (daje jej Gerberki, BoboVity lub Hippa).
Czym kremować? Używam póki co Sudokremu i Nivea – na odpażenia i nie widze efektu, a raczej jest jeszcze gorzej. Co robić? Pomóżcie.
Ola

5 odpowiedzi na pytanie: Odpazona pupa – POMOCY!!!

olamini Dodane ponad rok temu,

Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

Ja miałam ten sam problem przez kilka miesięcy i nic nie pomagało, żadne sudokremy, linomagi…nawet robiona maść nie pomogła. Dopiero pomogł puder Panaten.Możesz sprobować -napewno nie zaszkodzi

Ola mama Paulinki (05.05.2002)

asia-w Dodane ponad rok temu,

Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

Ja polecam Linomag maść – mój sym ma już 10 miesięcy i cały czas mu smaruję tym pupę – jeszcze ani razu nie miał odparzenia. A może trzeba zmienić rodzaj pieluch? Choć chyba nie ma lepszych niż oryginalne Pampersy.
Asia i Mati (7.05.2002)

westa Dodane ponad rok temu,

Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

wiesz co ja miałam ten sam problem. Od kiedy zaczęłam podawać inne pokarmy pupcia sie troszkę zaczerwieniła. wiesz mocz jest juz troche kwaśniejszy i kupki już inne. Ja przemywałam pupe rumiankiem takie okładziki robiłam i smaruje ja kremem do pupci Bubchena jak narazie pomaga.

Westa

Dodane ponad rok temu,

Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

Najzwyklejsza pod słońcem mąka ziemniaczana. Tylko warunek: musi być sypana na suchą pupkę.
Ewa + Igor ur. 4.12.2002

tereniazenia Dodane ponad rok temu,

Re: Odpazona pupa – POMOCY!!!

Najlepiej na czas odparzenia przejść na pieluchy tetrowe,często wietrzyć pupę; ja do tego miałam robioną maść – naprwde pomaga.

Znasz odpowiedź na pytanie: Odpazona pupa – POMOCY!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
szpital w domu
Był u nas dzisiaj lekarz... Ja chora na grypę, mąż chory na grypę i Pawełek też grypa. Coś okropnego.... :( Pełno leków, a chusteczki schodzą w ilościach hurtowych... U was też tak? [i][b]Kasia mama
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czerwona pupa - POMOCY
Dzis zauwazyłam że Asia ma czerwona pupcie z odparzeniami !!!! A przecież tak o to dbam, wietrze kremuje, zmieniam pieluszki często. Od kilku dni je zupki i deserki ze słoiczków
Czytaj dalej