Odwczyjanie od smoczka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #46066

  Anonim

  Postanowialm oduczac Hubiego od smoczka…i juz sa sukcesy.
  Kiedy Hubi bierze smoczek to mu go zabieram i rzucam na podloge mowiac be…i to dziala-Hubi idzie wtedy po smoczka i rzuca go na podloga mowiac be.
  Od dwoch tyg.zasypia bez smoczka wieczorem i przesypia tak cala noc(opukac-puk,puk).
  W dizen tez nie bierze smoczka,zreszta nie bral go i tak czesto.

  Nelly i Hubert 14 miesiecy!!!!!!!

  #597676

  1014monia

  Re: Odwczyjanie od smoczka

  Hmm , ja to będę odzwyczajała nie od smoczka , a od trzech ! Zgodnie z radą z książki Uśnij wreszcie , jak była mniejsza , zasypiała ze smoczkiem a dwa leżały w łóżeczku w pogotowiu . I ona co prawda potrafi zasnąć bez smoczka , ale jak sie obudzi to od razu musi jednego wetknąć w paszczę a pozostałe dwa trzyma , udaje że daje je misiom do possania , a jak się je za wcześnie zabierze , to od razu gna do łóżeczka i lepiej żeby tam były .

  Monia i Olgutek ROCZEK !  #597677

  Anonim

  Re: Odwczyjanie od smoczka

  My tez mamy kilka,ale wszystkie rzucamy na podloge z okrzykiem be,przed chwila moj maz bawil sie z Hubim i pokazuje Hubiemu jak misiu ladnie ssie smoczka,Hubi patrzy i patrzy na misia,a pochwili krzyczy na tate,grozac paluszkiem i wyrywa smoczka (ja przerazona-pochwalilam i nauka na marne)a po chwili Hubi robi be i rzuca na podloge,zostal nagrodzony buziakiem i oklaskami

  Nelly i Hubert 14 miesiecy!!!!!!!

  #597678

  agus-25

  Re: Odwczyjanie od smoczka

  Ale to faktycznie może być dobry sposób. Ja swojemu jak mówię daj smoka, albo wyrzuć smoka BE!! To on go faktycznie albo wypluwa na odległość albo rzuca na podłogę, jednak dość szyko go podnosi ponownie i wkłada do buzi. Moze też spróbuję częściej mówić BE na smoka :)) Tylko czasem takie BE kończy się płaczem jakbym conajmniej na niego nakrzyczała :))

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close