Oestrofeminal – wiecie coś o tym?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #57069

  kabi

  Dziewuszki,

  Od tego cyklu będę brała Oestrofeminal od 7 do 12 d.c. Wiem, że to estrogeny pochodzenia roślinnego, ale nic więcej. Czy znacie ten lek? Jeśłi tak to podzielcie się ze mną info.
  Dzięki i papa
  Kabi

  #730046

  jabo

  Re: Oestrofeminal – wiecie coś o tym?

  Kabi- są estrogeny pochodzenia roślinnego.Zastosowanie bardzo rozmaite m.in.pierwotna niewydolność jajników,hipogonadyzm u kobiet(pierwotny i wtórny brak miesiączki),stany zapalne endometrium,zastępcza terapia hormonalna okresu pomenopeuzalnego itp. Przed rozpoczęciem stosowania wykluczyć ciążę i inne bezwzglądne przeciwwskazania do leczenia.Podczas stosowania okresowo przeprowadzać kontrolne badania,szczególnie narządu rodnego i piersi oraz kontrolować ciśnienie krwi. Podczas leczenia nie należy przebywać dużo na słońcu. Preparat nie słyży antykoncepcji.

  #730047

  kabi

  Re: Oestrofeminal – wiecie coś o tym?

  Bardzo dziękuję za info,
  przeznaczenie dla mnie to : bodźcowe bobudzenie jajników…. tak powiedział lekarz. Mam nadzieję, że nie ma on skutków ubocznych i będzie wszystko dobrze. Zamrtwiłam się tylko tym sprawdzaniem ciśnienia, bo osotatnio cierpię na nadciśnienie wywołane innym lekiem, ale lekarz o tym wie, więc liczę że będzie wszystko ok.
  pozdrawiam ciepło .
  kabi

  #730048

  jabo

  Re: Oestrofeminal – wiecie coś o tym?

  Kabi! Nie martw sią na pewno będzie wszystko ok.W informacjach o lekach muszą uprzedzać o wszystkim ale Twój lekarz na pewno o tym wie. Pozdrawiam pa pa
  Jabo

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close