okres nie wraca, ale nie jestem w ciąży :(

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #79260

  ewunias

  Hej, kochane dziewczyny! Jestem tu nowa, ale nie pierwszy raz odwiedzam to forum i czuję, że może Wy mogłybyście mi pomóc rozwiać pewne wątpliwości i przegonić lęki. Otóż, miesiąc temu skończyłam stosować antykoncepcję hormonalną (plasterki) i zaczęliśmy z narzeczonym starać się o dziecko. Mieliśmy poczekać, ale jakoś nie potrafiliśmy 🙂 4 dni temu miałam dostać @ i nic… Zrobiłam dziś rano test ciążowy i też nic… Oj, napłakałam się, napłakałam, bo już miałam nadzieję 🙁 Teraz martwię się o to, kiedy wróci mi normalny cykl. Czy którejś z Was się kiedyś tak przydarzyło, że po zakończeniu anty, @ przez jakiś czas nie wracała (bo mnie nigdy wcześniej)? Czuję się okropnie, tak jakbym nie była kobietą w pełni… Dzięki z góry jeżeli ktokolwiek zechce moje żale przeczytać.

  #1078626

  teo

  Re: okres nie wraca, ale nie jestem w ciąży 🙁

  to normalne ze org moze długo wracac do równowagi po odestwieniu hormonów
  jeden kobiety maja od razu miesiaczke
  inne musza poczekac długo…..co nie znaczy ze w miedzyczasie nie ma owulacji.

  nie rozumiem tego zdania:
  „Czuję się okropnie, tak jakbym nie była kobietą w pełni.”

  co ma poczucie kobiecowsci do twego że nie masz okresu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?? i to na razie tylko 4 dni od daty spodziwanej miesiaczki>???

  ILONA,KUBEK +lipcowa Julcia  #1078627

  ewunias

  Re: okres nie wraca, ale nie jestem w ciąży 🙁

  Dzięki za słowa otuchy. To, co napisałam wcześniej było dość mocno podyktowane moimi emocjami. Rano naprawdę wyobrażałam sobie, że już w ogóle nie będę mieć miesiączki, nigdy… Taką sobie schizę wkręciłam… Stąd tamte słowa. Teraz czuję się już trochę lepiej ze swoimi myślami. Potrzebne mi było podzielenie się z kimś, kto rozumie…

  <img src=”http://daisyPath.com/days/060819/3/1/+1/1.png”>

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close