olej rycynowy

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #68528

  truskaweczka

  Cześć Dziewczyny,
  termin mam na 2-go sierpnia i wtedy tez mam sie zglosić koło 12-tej na porodówke do Bielańskiego. Mam nadzieję, że coś sie zacznie dziać bo moj lekarz idzie poźniej na urlop. Mam pytanie kiedy ewentualnie mozna napić się tego olejku? Zeby troszkę pomóc…

  Kasia N.

  #877793

  kra

  Re: olej rycynowy

  Myślę, że w okolicy terminu można już wypić. Jeśli organizm nie będzie gotowy do porodu, to najwyżej skończy się na biegunce.
  Ale swoją drogą, to po co masz się zgłosić do szpitala w dniu terminu? W większości szpitali mówią, żeby przyjść dopiero 10-14 dni po terminie (zależnie od lokalnych zwyczajów). Ale żeby trzebe było przyjśc w terminie, to jeszcze się nie spotkałam. Chyba, że na KTG. Po co masz tam pójść, bo też mnie to interesuje – wolałabym zbyt długo nie przenosić…

  Kra, Wiktorek (19.11.2003) i * (10.08.2005)  #877794

  elach

  Re: olej rycynowy

  Mnie lakarka doradziła,żeby na noc wypić 2 łyżki oleju ryc. myśle,że przed pójściem do szpitala w Twoim wypadku byłoby dobrze:)

  #877795

  aruga

  Re: olej rycynowy

  Ja miałam termin na dziś ale nic nie drgnęło i wypiłam godzinę temu. Mam nadzieję, że nie zaszkodzę dziecku.
  Jak się jutro nie odezwę, to znaczy, że podziałało 😉

  #877796

  leluchow

  Re: olej rycynowy

  MNIE POŁOZNA POWIEDZIAŁA, ZE JAK BEDE GOTOWA TO PODZIAŁA A JAK NIE TO NIE. WYPIŁAM 2 STOŁOWE ŁYZKI ( POPIJAJAC KAWĄ Z ODROBINA CYTRYNY – ZABIJA OBRZYDLIWY SMAK) O 13.00 A O 21.20 MATEUSZEK BYŁ NA ŚWIECIE.

  #877797

  truskaweczka

  Re: olej rycynowy

  koniecznie napisz, tym bardziej że jesteś z moich rodzinnych stron 🙂

  Kasia N.  #877798

  aneci

  Re: olej rycynowy

  Można,ale…mnie tylko potwornie bolał po nim brzuch, pos…łam się po nim chyba za wszystkie czasy a i tak nic nie pomogło:(

  Aneta z Kingą i marcowym Igorkiem

  #877799

  ika

  Re: olej rycynowy

  Na mnie wogule nie zadziałał.. nawet nie przeczyścił.. w sumie jednak tego samego wieczora zaczełam mieć skurcze.. tylko nie wiem czy to było opóźnione działanie oleju czy moze skutek badania lekarskiego ( mało delikatnego, nie ma co ukrywać)
  Jakby co życze powodzenia

  ika i Igor 01.04.2004

  #877800

  ewike

  Re: olej rycynowy

  2 razy napiłam sie tego świństwa za radą położnej i nic. Moze jakieś przyjemniejsze metody mąż i pożegnanie przed pójsciem do szpitala (inna położna dodała do tego ciepłą kapiel i trochę koniaku, zapewniała, że działa rewelacyjnie no ale to takie mniej sprawdzone mooże tylko jej pomagało)

  Przemek (15.07) i Ewa +

  #877801

  aruga

  Re: olej rycynowy

  No i niestety :(((((((
  Po trzeciej dostałam skurczy co 7min.,ale nie za bardzo bolesnych i leżałam w łóżku do szóstej, poszłam się wykąpać z nadzieją, że się rozkręci,ale w końcu przeszło.
  Ale nie dostałam żadnej biegunki, nawet mogę powiedzieć, że w tym względzie wcale nie zadziałał ten olej, no i wcale nie jest taki niedobry. No szkoda,chyba muszę czekać,aż maluszek się zlituje nad mamą  #877802

  truskaweczka

  Re: olej rycynowy

  podaj nr gg moj jest 1661819
  Strasznie szkoda, bo moze i u mnie tez tak będzie, ja od wcozraj biore kapsułki z olejkiem z wiesiołka 🙂

  Kasia N.

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close