Opieka lekarska dla dziecka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #79106

  martija

  Prosze o pomoc. Moze ktos z Was mial podobny problem… Otoz razem z mezem wynajmujemy mieszkanie we Wroclawiu. Jestem jednak zameldowana u moich rodzicow w innym wojewodztwie. Tu tez urodze dziecko i rodzice go zamelduja u siebie. Chcialam sie dowiedziec jak bedzie gdy wroce z malym do Wroclawia. Jakich dokumentow bedzie potrzebowal moj synek zeby mogl korzystac z opieki lekarskiej w innym wojewodztwie niz jest zameldowany?

  #1075555

  kantalupa

  Re: Opieka lekarska dla dziecka

  Moje dziecko zameldowane jest w Polsce a mieszkam w Slowenii, gdzie korzystam z lokalnego osrodka zdrowia (dziecko ma ubezpieczenie spoleczne z Polski). Wiec zakladam, ze na zdrowy rozum potrzebujesz jedynie potwierdzenia, ze dziecko jest ubezpieczone (a w Pl chyba kazde jest, co?), wybierasz sobie lekarz gdziekolwiek sobie tego zyczysz.
  Przeciez nie ma juz takiego czegos jak rejonizacja?

  Poprawcie mnie, jesli sie myle…

  Adas 18m-cy i Bejbi  #1075556

  marchewkowa

  Re: Opieka lekarska dla dziecka

  my nie jesteśmy zapisani w najbliższym ośrodku. poszliśmy do innego, powiedziałam, że chcę się zapisać do lekarza rodzinnego itd. jak urodziłam to poszłam z kartą do poradni dziecięcej i położnej , żeby powiedzieć że urodziłam.
  z ośrodka najbliżej mojego miejsca zameldowania zadzwoniła położna, ale powiedziałm, że już jestem zapisana gdzie indziej 🙂 nie było problemu.

  marchewkowa i kubełek

  #1075557

  zabka

  Re: Opieka lekarska dla dziecka

  Witaj,

  Mój synek jest zameldowany tam gdzie ja i nie jest to nasze miesjce zamieszkania, ale jak się urodził to mąż poszedł i zarejestrował go w przychodni blisko naszego domu i podał ten adres zamieszkania. Tak samo z przedszkolem też przy wypełnianiu karty podaję numer zamieskzania dziecka. Jesli jest gdzieś wyszczególnie aby podać adres zameldowania to tylko wtedy taki podaję a niżej dopisuję adres korespondecyjny.

  Pozdrawiam
  Żabka i Mikołaj (13.02.03)

  #1075558

  zabka

  Re: Opieka lekarska dla dziecka

  Witaj,

  Mój synek jest zameldowany tam gdzie ja i nie jest to nasze miesjce zamieszkania, ale jak się urodził to mąż poszedł i zarejestrował go w przychodni blisko naszego domu i podał ten adres zamieszkania. Tak samo z przedszkolem też przy wypełnianiu karty podaję numer zamieszkania dziecka. Jesli jest gdzieś wyszczególnie aby podać adres zameldowania to tylko wtedy taki podaję a niżej dopisuję adres korespondecyjny.

  Pozdrawiam
  Żabka i Mikołaj (13.02.03)

  #1075559

  martija

  Re: Opieka lekarska dla dziecka

  Dzieki. Już się bałam że będę musiała załatwiać promessę z mojej kasy chorych a nienawidzę tych wszystkich papierków i ich załatwiania:)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close