Opinia specjalisty od bad. histopat.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #32899

  aggulka

  Panuje obiegowa opinia, że badanie histopatologiczne rzadko kiedy coś wykazuje. Mój mąż rozmawiał dziś w szpitalu z osobą która wykonuje te badania. No i ten ktoś twierdzi, że to nieprawda, że takie badanie często jednak wskazuje przyczynę lub właśnie jakieś nieprawidłowości. A jeśli nic nie wykaże, to bardzo dobrze. Że można dzieki temu wyeliminować przynajmniej część powodów do niepokoju. Pocieszał go, czy mówił prawdę? Sama nie wiem, co myśleć. Ale jakoś trochę lżej… na razie…
  Pozdrawiam, Agata

  #434243

  marti1

  Re: Opinia specjalisty od bad. histopat.

  Wiesz co Aga….sama nie wiem ale ja też poczułam ulgę jak się jednak dowiedziałam, że tam nie ma przyczyny…zawsze to jakoś lżej…..

  Buziak,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją  #434244

  ika

  Re: Opinia specjalisty od bad. histopat.

  Wiesz agatko, jeśli badanie histopatologiczne coś wykazuje to może to oznaczać, ze np nastąpił zaśniad groniasty, całkowity lub częsciowy. A to juz niedobrze.. Lepiej jest gdy takie badanie nic nie wykazuje..
  Pozdrawiam ciepło

  ika z syneczkiem Igorem marcowym (28.03.2004 )

  #434245

  lidus

  Re: Opinia specjalisty od bad. histopat.

  Nawet jeżeli histopatologia wyjdzie ok to wcale nie zwalnia od pozostałych badań. Ja znam parę osób po histopatologi i nic nie wykryto.

  Lidek mama Maćka ur.08/06/2001
  aniołek IX 1996
  aniołek XI 1997

  #434246

  aniusia

  Re: Opinia specjalisty od bad. histopat.

  właśnie taka informacja krotka, to bardzo wiele. Przedewszystkim czy nie było jakiegoś zakażenia, zaśniadu- co musiałoby zapoczatkować proces leczenia. Ale to zdaza się rzadko. Myśl, że wszystko jest dobrze! Głowa do góry

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close