Opinie na temat duphastonu

Dziewczyny, mam do Was kilka pytań związanych z przyjmowaniem duphastonu.
Brałam do od 16 do 25 dnia cyklu. Dopiero w 23 dc zaczęły mnie boleć piersi i pobolewać podbrzurze. Te objawy nasilały się każdego dnia, najgorzej było 2, 3 ,4 dni po odstawieniu d. potem brzusio uspokoił się na dwa dni , ale piersi bolą nadal i dzisiaj przylazła wredna dokuczliwa bolesna małpa. Czy to normalne? Poza tym oświećcie mnie, jaki jest właściwie sens przyjmowania progesteronu do 25 dc, czy ciąża ma szanse się utrzymać, skoro trzeba przestać go brać i czekać …..

Marcysia+duphaston

2 odpowiedzi na pytanie: Opinie na temat duphastonu

mery Dodane ponad rok temu,

Re: Opinie na temat duphastonu

Ja byłam na duphastonie tylko jeden cykl i nie chcę mieć z nim więcej do czynienia. Po pierwsze to myślałam, że w końcu się udało, bo miałam bóle piersi, bodbrzusza i jajników. Niestety to były objawy duphastonowe, a nie ciążowe. Jak przyszła @ w 26dc to myślałam, że umieram taki miałam ból. Wylądowałam w kiblu i dość długo się z nim poprzytulałam:(. Jak widać regulacja cylku też mu nie wyszła. W tym cylku już go nie biorę. Nie chcę mieć złudnych nadzieji i jeszcze raz tak źle się czuć.
Widzę, że Ciebie spotkało to samo, szczerze współczuję. Czy naprawdę musisz go brać? Może lepiej dać sobie spokój jeżeli nie ma strasznej potrzeby.
Pozdrawiam
mery

marcysia Dodane ponad rok temu,

Re: Opinie na temat duphastonu

Moja ginka mi go zapisała, ponieważ było podejrzenie poronienia samoistnego, poza tym cykle stawały mi się coraz dłuższe. Mnie dziwi tylko to, że te objawy po duphastonie utrzymują się do teraz, chociaż jest drugi dzień małpy. Przedtem, jak tylko małpa przychodziła, to cycuchy przestawały boleć. Jutro skonsultuję moje wątpliwości z panią doktor i może czegoś się dowiem.
Pozdrawiam

Marcysia+duphaston

Znasz odpowiedź na pytanie: Opinie na temat duphastonu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Mamusie księgowe - pomożecie???
Mam taki problem - prowadzę sama (nieudolnie...) księgowość naszej firmy i nie wiem, jak mam rozliczyć fakturę zagraniczną wystawioną w Euro??? Jest to towar handlowy importowany z Niemiec - wszystkie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
chyba zwariowalam!
witam. chyba mam jakas depresje!!chodzi o mojego chlopaka , wiem , wiem pracuje 6 dni w tygodniu prawie wogole go niewidze
Czytaj dalej