Opinie na temet wózka Polak Orion

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #21757

  sonia

  Drogie Mamy, chciałabym zebrać opienie na temat tego wózka, bardzo mi sie podoba. Tylko co innego oglądac w sklepie a jeździć nim z dzieckiem po chodnikach. Napiszcie czy jest wygodny w „powożeniu”, czy nie jest za twardy i w wogóle czy jest funkcjonalny. Dziękuję z góry za odpowiedzi.
  Ps. Drugi ewentualnie to Deltim Voyager.

  Nina + @ 05.09.03

  #298870

  mala103

  Re: Opinie na temet wózka Polak Orion

  Muszę Ci powiedzieć że mam taki wózek i jestem zadowolona aczkolwiek po wypadku komanczerowego Basiulca przez tydzień mi się nie podobał ogólnie jest bardzo ciężki ale wygodny w jeździe i solidny łatwo się prowadzi i jeździ po naszych chodnikach a po lasach też super,wejdz na nasz album i zobacz jak alka w nim wyglądała bo to stare zdjęcia.

  Ania i Alka

  http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=7811&q=moja%20rodzinka&k=6  #298871

  jessi

  Re: Opinie na temet wózka Polak Orion

  Ja też mam ten wózek i jestem z niego badzo zadowolona.Faktycznie jest ciężki i nie polecam go komuś kto musiałby znośić go np. po schodach.Mieszkam na wsi i jeżdze nim po różnych wertepach i jak do tej pory się sprawdza.Do tego moja córcia uwielbiała zasypiać w tym nosidełku z uszami z wózka.Często wkładałam ją do środka i brałam na kolana.Niestety teraz się jej odwidziało i woli zasypiać podczas jazdy wózkiem.Podsumowując- polecam.

  Jessi i Weroniczka z 20.03.2003

  #298872

  Anonim

  Re: Opinie na temet wózka Polak Orion

  a mnie się …. nie podoba. Wydaje mi się strasznie toporny

  Kaśka z Natusią (16 miesięcy 🙂

  #298873

  szaszka

  Re: Opinie na temet wózka Polak Orion

  Kupiłam taki wózek używany ale w stanie idealnym na allegro za 300zł. i bardzo polecam, ale ma oczywiscie wady: jest bardzo ciężki (my go parkujemy w garażu, wiec nie ma problemu). Kupilismy go na zimę, jako spacerówkę „przy domu” i tu na naszych wertepach sprawdza sie rewelacyjnie, ma wielkie-pompowane świetnie amortyzowane koła.


  szaszka i Julcia 02.03.03.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close