oporna ciemieniucha a alergia?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #38094

  chica

  Ola ma duza, oporna ciemieniuche schodzaca na jedna brew. Byl moment, kiedy troche sie wycofala, teraz znowu nasilila sie i to nie w miejscu ciemiaczka, tylko obok, w jego okolicach. Czy to moze byc alergia? Jaka alergia, na co? Taka hipoteze wysunal lekarz- neurolog, ktory ostatnio ogladal Ole. Powinnam to chyba skonsultowac z lekarzem dermatologiem? Wypytam sie chyba przy wizycie u naszego lekarza rodzinnego, tak bedzie najrozsadniej, ale napiszcie co o tym sadzicie i czy mialyscie podobne problemy z ciemieniucha.

  Ola (16.10.03)

  #498575

  anador

  Re: oporna ciemieniucha a alergia?

  niestety lekarz moze miec racje. U mojej corki okazalo sie ze wlasnie taka ciemieniucha jest objawem lojotokowego zapalenia skory. Warto odwiedzic dermatologa dzieciecego.

  Dorota i Ola  #498576

  wasia

  Re: oporna ciemieniucha a alergia?

  Ja też polecam dermatologa, ale opdejrzewam że przepisze na to maść ze sterydami, niestety. Moja ania też miał długo ciemieniuszkę i nic nie pomagało, wręcz było jeszcze gorzej. W końcu pomogła zwykła maść Linomag i wpadła na ten genialny pomysł niania ze żłobka. Wysmarowała Ani główkę tylko jeden raz i wyczesała. Znikneło jak ręką odjął! Od tego czasu mamy spokój.

  Aga i Ania 10 miesięcy

  #498577

  wasia

  Re: oporna ciemieniucha a alergia?

  Ja też polecam dermatologa, ale podejrzewam że przepisze na to maść ze sterydami, niestety. Moja Ania też miała długo ciemieniuszkę i nic nie pomagało, wręcz było jeszcze gorzej. W końcu pomogła zwykła maść Linomag i wpadła na ten genialny pomysł niania ze żłobka. Wysmarowała Ani główkę tylko jeden raz i wyczesała. Znikneło jak ręką odjął! Od tego czasu mamy spokój.

  Aga i Ania 10 miesięcy

  #498578

  chica

  Re: oporna ciemieniucha a alergia?

  Dziekuje za podpowiedzi:-)) Dzsiaj idziemy do lekarza rodzinnego, zobaczymy co nam zaleci. Anador, czy to lojotokowe zapalenie skory , to cos groznego? jak sobie radzilyscie z nim?

  Ola (16.10.03)

  #498579

  krolis11

  Re: oporna ciemieniucha a alergia?

  Moja córka też obecnie ma taką ciemieniuchę na brwiach. Ja poradziałam sobie z tym , w taki sposób, że posmarowałam kilkakrotnie małej to oliwką w żelu ( ponieważ nie spływa) i wytarłam płatkiem kosmetycznym zamoczonym w rumianku ( ponieważ szczoteczka nie dawała rady). dzisiaj ma to juz zupełnie fajnie.
  Gabrysia i Dominika 27.12.2003

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close