Ortopeda dziecięcy – Wrocław

Witajcie! Moja miesięczna córeczka ma lekko szpotawą nóżkę, pediatra polecił nam ortopedę dziecięcego dr Michałowa z Wrocławia. Czy któraś z Was leczyła dzieci u tego lekarza, jest rzeczywiście godny polcenia? A może polecicie mi kogoś innego?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!

4 odpowiedzi na pytanie: Ortopeda dziecięcy – Wrocław

nasz2012-05-29 09:27:29

hej! Ja nie leczyłam swojego dziecka u tego ortopedy ale słyszałam, że jest dobry. Sama dostałam na niego namiary od koleżanki. Spróbuj jednak do “Przychodni Promyk Słońca” we Wrocławiu na Swobodnej. Ja tom byłam troszkę się czeka ale warto. Można też prywatnie

bep2012-05-29 14:08:28

Zamieszczone przez monika001:Witajcie! Moja miesięczna córeczka ma lekko szpotawą nóżkę, pediatra polecił nam ortopedę dziecięcego dr Michałowa z Wrocławia. Czy któraś z Was leczyła dzieci u tego lekarza, jest rzeczywiście godny polcenia? A może polecicie mi kogoś innego?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!

Leczę u Niego dzieci.
Wg mnie świetny lekarz.
Od pierwszej wizyty ujął mnie swoją fachowością. Zawsze Go polecam. Myślę, że to dobry wybór.
O Promyku Słońca też dużo dobrego słyszałam :Fiu fiu: Chodziliśmy tam do okulisty. Bardzo w porządku obsługa :Hyhy:

brawurkot2012-05-29 18:37:43

Byłam z małym Jonim prywatnie – mogę polecić 🙂 Do Promyka też chodziliśmy – też polecam. Za to odradzam ortopedę z Dolmedu!

monika0012012-05-30 06:41:46

Dziękuję dziewczyny za porady i podpowiedzi.
Miałam na uwadze promyk słońca, ale udało nam się zarejestrować do gabinetu dr Michajłowa, tylko że do tego drugiego lekarza, Michajłowa niestety na razie nie ma, po wizycie u dr Szybińskiego napiszę o wrażeniach jeżeli będziecie zainteresowane.

Znasz odpowiedź na pytanie: Ortopeda dziecięcy – Wrocław?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda
RATUNKU MOLE
Nie wiem skąd ptrzylazły do mnie te łajzy.Moze w darach od babci,albo od sąsiadów,ale potrzebuje skuttecznego srodka na -mole spożywcze -mole ubraniowe Dostaje białej gorączki!! Kupilam jakis lep na spozywcze,ale co z tego
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Ortopeda dziecięcy we Wroclawiu
Witajcie! Moja miesięczna córeczka ma lekko szpotawą nóżkę, pediatra polecił nam ortopedę dziecięcego dr Michałowa z Wrocławia. Czy któraś z Was leczyła dzieci u tego lekarza, jest rzeczywiście godny polcenia?
Czytaj dalej