ostatnia wizyta…

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #32359

  pam-24

  Hejka! Tak czytam i czytam i coraz częściej spotykam sie z opiniami że to jednak nie koniec…jestem w 38 tyg, i wczoraj moja ginka powiedziała że to ostatnia wizyta. Ostatnie USG miałam w 32 tyg , kazano m leżeć do 38 tyg. bo szyjka zmiękła, a teraz okazuje sie że wszystko zamknięte, szczelne , ciążowe a nie porodowe. Więc pani dr. kazała przyjśc 7-12 czyli w dzień terminu na izbe na KTG i tyle.
  Czy nie powinni mi zrobic jeszcze raz USG (wiem że ułożenie jest głównkowe wiec ok) ale zważyc Niunie czy coś sprawdzić z pępowina… Poza tym lecze sie z grzybka (Nystatyna) i co nie bedzie wiecej posiewu. Wczoraj jeszcze to wydawało mi sie normalne skoro ginka tak mówi ale juz dzis mnie to niepokoi! jak było u was Końcóweczki?

  Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

  #427196

  bercia30

  Re: ostatnia wizyta…

  Wiesz co Pam, faktycznei powinnaś moim zdaniem mieć jeszcze wizyty co tydzień! Obie jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży i mi kazała chodzić do siebie co tydzień i akurat jutro mam ktg i wizytę, i tak mam łazić do 5-6 grudnia tj. do terminu porodu, a w dodatku jeszcze wczoraj robiłam ostatni raz krew i mocz. A w przypadku jak jeszcze leczysz infekcję to tym bardziej powinna kazać ci przyjść na posiew…tak sobie myślę. Uważam, że powinnaś łazić do niej raz w tygodniu na kontrolę i ktg. Pozdrawiam
  Bercia i Ola 06.12.2003  #427197

  bercia30

  Re: ostatnia wizyta…

  Pam, poradź coś na zgagę! bo mnie wykończy!
  Bercia

  #427198

  pam-24

  do Berci

  Mliko kochana mliko ! mnie nic innego nie pomaga tak jak mleko , jak ręka odjął !!! pół szklaneczki i luz!

  Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

  #427199

  pam-24

  Re: ostatnia wizyta…

  skoncze tą Nystatyne i zadzwonie do niej, powiem że mnie c…piecze i niech pobiera posiew. oo tak zrobie 🙂

  Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

  #427200

  anet

  Re: ostatnia wizyta…

  mi gin w 37 tyg tez powiedzial KONIEC!!!! tj mialam od 38 tyg chodzic sobie na KTG do szpitala ale juz nie zdazylam – dzien po wizycie urodzilam

  Aneta + Agniesia (7.07.2002) + ? (17.01.2004)  #427201

  pam-24

  szcęściara !!!!!

  .

  Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

  #427202

  gosiag

  Re: ostatnia wizyta…

  Co prawda teraz jestem ‚kwietniówka’ ale mogę coś powiedzieć bo to moja druga dzidzia… Ze mną w pierwszej ciąży było tak: wg USG – dziecko wielkie „na pewno pani prędzej urodzi”, dodatkowa na (wtedy) ostatnim USG dowiedziałam się że Mała ma dwa razy owiniętą pępowinę wokół szyi… możesz sobie wyobrazić co myślałam i jak się bałam! I też ostatnią wizytę miałam na 2 tyg. przed terminem porodu. Lekarz – dodam, że zaufany i dobry – kazał się ewentualnie zgłosić gdybym z tydzień przechodziła termin… Wyobraź sobie: duże dziecko, ta pępowina wokół szyi a on – lekarz taki ‚beztroski’….. I wiesz -= dzis wiem, że miał rację!!!!! Mimo rzeczywiście wielkiej córeczki pprzechochodziłam termin 5 dni… i nie zdążyłam już do niego póść! Córcia urodziła się na 10 pkt Apgar mimo tych podwójnych korali na szyi!!!! Myślę, żę u Ciebie też będzie dobrze! na pewno chodzisz do zaufanego lekarza, a on wie co robi! Ty zaś bądź spokojna! Może nie dotrawasz do wyznaczonego terminu i urodzisz wcześniej…. Co do bakterii – zupełnie nie mam doświadczenia i zrób jak Ci rozum podpowiada! Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego ściskania Maluszka w ramionach!

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close