Owulacja

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #44857

  matyldac

  Mam pytanie dotyczące owulacji, stosuję Clo, z tego co mówiła pani doktor owulacja wystąpi w dniach 11-14 (w tych dniach kazała się przytulać), dzisiaj mija właśnie 14-ty dzień, a temperatura nadal niska…………Czy ja jestem jakimś dziwnym wyjątkiem? Kiedy u Was wystąpiła owulacja po Clo??? Kiedy zaczęłam zażywać Clo byłam pełna nadzieii, a teraz znowu czarne myśli…….:-(Pozdrawiam Was gorąco!!!

  #583812

  zuzanna

  Re: Owulacja

  moim zdaniem nie ma sensu mierzyc temp przy zazywaniu lekow
  mi nawe t przy luteinie czy duphastonie tak powiedzial lekarz

  Zuzanna 18 cykl starań
  Temperaturki  #583813

  analityk

  Re: Owulacja

  spokojnie najlepiej monitoring albo testy owu bo się wykończysz. Owulacja powinna lada chwila być

  testy [email]ewa.analityk1@gazeta.pl[/email]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=627041

  #583814

  matyldac

  Re: Owulacja

  Sama nie wiem, czy sugerować się temperaturą. W tym momencie czuję jakieś kłócia, mam nadzieję, że jest to to na co czekam………..

  #583815

  marti1

  Re: Owulacja

  matylda,

  Niezależnie od owulacji uważam, że przy CLo przynajmniej na początku powinno się robić monitoring. Nigdy nie wiadomo jak organizm zadziała na leki. Może nie rosną po CLO pęcherzyki a może rosną i nie pękają, a może w końcu dochodzi do przestymulowania i pozostają torbielki. To są wszystko różne scenariusze, które nie muszą się dziać ale uważam, że jak już się katuje organizm tego typu lekami to należy go monitorować. Nie wiem na jakiej podstawie Twoja lekarka powiedziała kiedy będzie owu? Moim zdaniem można to tylko ocenić oglądając jak się mają pęcherzyki. Dodatkowo powinna Ci lekarka monitorować endometrium bo CLO je zmniejsza. Wiadomo, że jak jest za małe zarodek się nie zagnieździ.

  Staram się powiedzieć, że to kiedy będzie owulacja jest tylko jednym z elementów, które powinny być monitorowane, bo to przecież Twoje zdrowie a CLO to nie witaminy.

  Na pewno wszystko będzie dobrze ale proponuję jednak USG.

  Trzymam kciuki!

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

  #583816

  ania123

  Re: Owulacja

  myslę,ze powinnas miec monitoring i na podstawie monitoringu pani ginek.powinna sama widzieć czy jest już dobry moment na Przytulanie…poza tym monitoring przy stymulacji jest jak najbardziej pożądany (coby kontrolowac wzrost pęcherzyków i uniknięcie ewentualnych torbieli)
  POZDRAWIAM  #583817

  matyldac

  Re: Owulacja

  Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, nadal jestem pełna wątpliwości. Na USG jestem umówiona w kolejnym cyklu. Dzisiaj rano zepsuł mi się już drugi w tym miesiącu termometr, to chyba znak, że nie powinnam sobie zaprzątać głowy mierzeniem temperatury, co ma być i tak będzie…. POZDROWIONKA!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close