Owulacja tydzień przed okresem?

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 27)
 • Autor
  Wpisy
 • #92501

  magma

  Witajcie wszysycy.
  Może pomożecie mi znaleźć odpowiedzi na kilka pytań :).
  Ostanią @ miałam 25.02, cykle mam raczej regularne 27, 28, choć ostatni wyniósł 24 dni. Kochałam się ze swoim mężczyzną 7, 8 i 9 marca, wypadałyby wtedy dni płodne, choć nie wiem po tym ostatnim zachwianiu cyklu, a potem 12 marca (bez zabezpieczenia). Nigdy nie obserwowałm śluzu a tym bardziej nie mierzyłam temperatury. Dzisiaj zmierzyłam, ale koło południa i miałam 37,26. Śluzu mam dużo, nie wiem dokładnie jak go określić. Od 4 dni mam mdłości, a od dwóch dni czuję ból podbrzusza, a dzisiaj to już mocniej a i do tego prawego jajnika. Czy to możliwe, żebym dzisiaj dopiero miała owulację, tydzień przed @? Robiłam test wczoraj i tylko jedna kreska :(.

  #1760317

  pasiasta

  Tak na prawdę po tym co piszesz trudno jest cokolwiek jednoznacznie określić. Owszem, wszystko jest możliwe, ale czy teraz to owu to nie mam pojęcia, jednorazowe zmierzenie temperatury nic nie mówi. Pozostaje Ci albo przytulanko albo czekać, albo i to i to:p
  A ten wczorajszy test to był jaki, owulacyjny czy ciążowy?  #1760318

  magma

  To był test ciążowy. Mierzyłam też temp wczoraj i przedwczoraj, ale pod pachami i było coś koło 36,2. Więc już sama nie wiem.

  #1760319

  pasiasta

  By z temperatury coś wyczytać, to musi być codzienny zapis, ale prawie od początku cyklu, miejsce pomiaru nie ma znaczenia, pod warunkiem, że jest codziennie to samo.
  Na test ciążowy za wcześnie.

  #1760320

  magma

  Czyli trzeba się dzisiaj poprzytulać :), chyba nie zaszkodzi.

  #1760321

  nadii

  Zamieszczone przez Magma
  Czyli trzeba się dzisiaj poprzytulać :), chyba nie zaszkodzi.

  Przytulanie nigdy nie szkodzi 😉 😀  #1760322

  pasiasta

  Zamieszczone przez nadii
  Przytulanie nigdy nie szkodzi 😉 😀

  O tak:cool: szczególnie na tym podforum jest nawet wskazane:p

  #1760323

  nadii

  Zamieszczone przez Kasiasta
  O tak:cool: szczególnie na tym podforum jest nawet wskazane:p

  Hihihihi generalnie to chyba nikt z większą częstotliwością nie przytula się jak dziewczyny z tego podforum 😀

  #1760324

  mala5-mi

  Zamieszczone przez nadii
  Hihihihi generalnie to chyba nikt z większą częstotliwością nie przytula się jak dziewczyny z tego podforum 😀

  Hmm normalnie wyczynowce z NAS kochane! 🙂

  #1760325

  magma

  Kurde, od dwóch dni boli mnie tak podbrzusze i naprzemian jajniki, że boję się, ze to @ nadchodzi. Ale to dopiero 21 dc. Dziwne to trochę, bo nie przypominam sobie, żeby mnie na kilka dni przed brzuch bolał, piersi to i owszem, teraz to nie bolą nawet, ale te mdłości od rana do wieczora. Chyba ze dzisiaj dostanę @. Myślicie ze na test dzisiaj za wcześnie?  #1760326

  bourbonetka

  Zamieszczone przez Magma
  Kurde, od dwóch dni boli mnie tak podbrzusze i naprzemian jajniki, że boję się, ze to @ nadchodzi. Ale to dopiero 21 dc. Dziwne to trochę, bo nie przypominam sobie, żeby mnie na kilka dni przed brzuch bolał, piersi to i owszem, teraz to nie bolą nawet, ale te mdłości od rana do wieczora. Chyba ze dzisiaj dostanę @. Myślicie ze na test dzisiaj za wcześnie?

  Za wcześnie… ja w listopadzie wykonałam dzień po spodziewanej miesączce. Test i badanie bhcg wykazało ciążę, na usg nie było śladu po tygodniu rozpoczęła się miesiączka… tzw. naturalne poronienie.

  Z drugiej strony, przy Marcie robiłam dwa dni po spodziewanej @ i wszystko było ok.

  Teraz nie chcę drugi raz przechodzić listopadowego rozczarowania… poczekam z tydzień od spodziewanej @ i mam nadzieję, że będzie to w przyszłym tygodniu…

  #1760327

  magma

  Ja poczekam do soboty i w niedziele zrobię z rana test (jak wytrzymam tyle dni :), chyba, że dostanę wcześniej @. Ostatni cykl miałam 24 dniowy, więc teraz się boję, że będzie podobnie. Dzisiaj kupiłam folik, moze trochę za późno, ale lepiej późno niż wcale. A i fajki wypadałoby rzucić :), a przynajmniej na razie ograniczyć.  #1760328

  nadii

  Zamieszczone przez Magma
  Ja poczekam do soboty i w niedziele zrobię z rana test (jak wytrzymam tyle dni :), chyba, że dostanę wcześniej @. Ostatni cykl miałam 24 dniowy, więc teraz się boję, że będzie podobnie. Dzisiaj kupiłam folik, moze trochę za późno, ale lepiej późno niż wcale. A i fajki wypadałoby rzucić :), a przynajmniej na razie ograniczyć.

  Tak chyba będzie najlepiej, bo teraz nie ma sensu robić testu. Co do foliku to koniecznie bierz!!! Nawet jak w tym cyklu się nie uda (oczywiście życzę II kreseczek :D), to bierz i tak.
  A co do fajek, to obawiam się, że ograniczenie ich nic nie zmieni, bo i tak będą szkodzić. Także zbierz się w sobie i rzuć je definitywnie.

  #1760329

  magma

  Jak wyjdą 2 kreski odstawiam definitywnie!!!

  #1760330

  magma

  Kurde wczoraj po stosunku zaobserwowałam niewielkie plamienie, ale dzisiaj nic juz nie zauważyłam po nocy. Czy to może oznaczać zbliżającą się @? Miałyście coś podobnego?

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 27)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close