Pampers Tesco

Kupując w Tesco produkty marki Pampers, Bobovita, Fisher, Lenor, Vizir, Orab-B, za każdą złotówkę zbierasz punkt i wymieniasz na nagrody. Zbierałam rok temu i mały dostał pieska na kółkach Mały Snoopy. W tym roku też będę zbierać. Akcja trwa do 15.10.2008 roku. I tak kupuję pampersy i tak. A jakaś zabawka się przyda.

3 odpowiedzi na pytanie: Pampers Tesco

lilavati Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ja3:Kupując w Tesco produkty marki Pampers, Bobovita, Fisher, Lenor, Vizir, Orab-B, za każdą złotówkę zbierasz punkt i wymieniasz na nagrody. Zbierałam rok temu i mały dostał pieska na kółkach Mały Snoopy. W tym roku też będę zbierać. Akcja trwa do 15.10.2008 roku. I tak kupuję pampersy i tak. A jakaś zabawka się przyda.

O dziękuję za info, choć mam nadzieję, że szybciej uda mi się młodego odpieluszyć.
Punktów zbierać nie będę bo nie trawię ostatnio TESCO – straszne zdzierstwo się tam zrobiło

goooosia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aniast: nie trawię ostatnio TESCO – straszne zdzierstwo się tam zrobiło

zgadzam sie w 100%!!!!jak zobaczylam ile przeplacilam kupujac tam karuzele na lozeczko mlodemu (jak skonczyl miesiac-mialam jeszcze male pojecie gdzie kupowac to i owo;) ) to malo mi oczy z orbit nie wyszly!!!!! i tylko mi glupio ze tych 55 zlotych nie wydalam na cos innego :((( a pampersy tansze o 6-7 pln na 1 jumbopacku kupuje w superpharmie – w jednej galerii….

ja3 Dodane ponad rok temu,

Drodzy są, to fakt. Jednak byliśmy po drodze to weszłam. Specjalnie nie pojadę. Dla porównania. Paczka 66 sztuk kupiona w innym markecie kosztowała mnie od 44-49 złotych, a teraz kupiłam w Tesco 78 sztuk za 52 złote. Więc akurat tutaj nie przepłaciłam.

Z kolei kupowałam płytę. Więc ta sama w tesco 39,99 a w Auchan 29,99. To jest różnica.

Znasz odpowiedź na pytanie: Pampers Tesco?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
A co na suchy kaszel ???
Wczoraj Jasiek dostał suchego kaszlu ? Moim zdaniem ewidentnie winne są trawy... ...zaczęło się w czwartek od puchnących i swędzących oczu (to opanowaliśmy ;)) ale od wczoraj męczy go kaszel (w
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy ktoś tak miał?
Biorę od pięciu dni Natamycynę i zaobserwowałam, że rano mam brunatne upłaey, tak jakby resztka tabletki wylatywała z brunatnymi upławami. Czy to uczulenie na natamycynę? Umówiłam się na wizytę na
Czytaj dalej