parcie na pęcherz

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #9002

  czarna1

  Dziewczyny! Jestem w 31 tyg. ciązy i od pewnego czasu odczuwam dziwny bol, wydaje mi sie ze to jest parcie na pęcherz, takie dziwne kłucie od czasu do czasu. Oczywiście biegam prawie co 10 minut do toalety siusiu, czasem mam wrazenie, ze nie zdołam powstrzymać…aż boli, wiem ze parcie na pęcherz jest normalne, ale nie wiem czy to jest to i czy cos zlego sie nie dzieje…Poradźcie!

  #150557

  dolores

  Re: parcie na pęcherz

  Ja zaczęłam odczuwać silniejsze parcie na mocz i kłucie (zwłaszcza przy siadaniu) w 17 tygodniu. Okazało się, że skraca mi się szyjka. W tej chwili – od prawie 6 tygodni – mam założony krążek. Na Twoim miejscu niezwłocznie skontaktowałabym się z lekarzem. To wcale nie musi być to! Wiem, że w ostatnich tygodniach ciąży parcie na pęcherz znowu się wzmaga. Ja bardzo często biegałam siusiu w I trymestrze. Następnie przez 1 m-c był spokój. A potem się zaczęło… Pozdrawiam. Dorota i 24 tyg. Dzidzia  #150558

  ashanti

  Re: parcie na pęcherz

  Z tym parciem na pecherz jest roznie.W moim przypadku tez bylo to skracaniem szyjki.Ale moze to byc uciski macicy i dlatego masz takie uczucie.Ja teraz biegam jak szalona do wc i czasami juz mi sie z tamtad nie chce wychodzic bo wiem ze zaraz wroce.A moze masz infekcje,tez moze byc.Czytalam ze to normalna rzecz jak kobieta w ciazy ma infekcje(ale trzeba ja wyleczyc).Lepiej idz do lekarza,on zobaczy i wszystko bedzie wyjasnione(po co sie martwic)
  Pozdrawiam
  A i 35/36 kaczuszka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close