parę pytań o karmienie piersią

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #41531

  reno

  Czy przy jednym karmieniu podajecie jedną pierś i wystarcza? Skąd mam wiedzieć, że już zupełnie nic nie ma? Nadia po 5-10 minutach jedzenia zaczyna wariować przy piersi, zawsze myślałam, że chodzi o to, żeby jej się odbiło, czy może to znaczyć, że mleko się skończyło? Czy jeśli będę ją przystawiała do obu piersi w czasie karmienia nie zmniejszy to laktacji?

  Reno & Nadia (07.02.2004)

  #543944

  Anonim

  Re: parę pytań o karmienie piersią

  Moj na szczescie sam puszcza, ale przyznam Ci sie ze ja tez nie wiem kiedy piers sie oproznia. Bedac w szpitalu polozne mi powiedzialy, ze jesli dziecko przy piersi zaczyna nagle byc niespokojne itd to znaczy ze mleczko sie konczy – ja tego u Kuby nie zauwazylam.

  Podaje z reguly jedna piers.

  Pozdrawiam

  Bondi i Kuba – 3 luty 2004  #543945

  Anonim

  Re: parę pytań o karmienie piersią

  Tylko na samym początku próbowałam podawać Jasiowi z obu piersi. Gdy laktacja unormowała się wystarczy mu tylko z jednej, wyjątkowo ssie drugą. Jeśli Maluszek zaczyna wariować to może rzeczywiście mleczka mało, albo słabo ssie leniuszek 😉 Spróbuj wtedy podac drugą pierś i jak zacznie ssać z apetytem to dobry znak. Początkowo czasami było nawet kilka zmian pirsi podczas jednego karmienia: prawa, lewa, prawa, lewa… aż się najadł;)) teraz już tak nie kombinuje. I nie martw się, że przystawiając do obu piersi zmniejszysz laktacje. Wręcz przeciwnie- pobudzisz. Ile dzidzuś wyciągnie, tyle sie naprodukuje.

  Pozdrawiamy:)

  Aba i Jaś (04.11.03)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close