PCO

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #11829

  aniagora1

  Chciałabym nawiać kontakt z osobami chorymi PCO.

  #184007

  tynajus

  Re: PCO

  proszę, napisz o sobie. mój adres e-mail: [email]ju_tyna@interia.pl[/email]  #184008

  Anonim

  Re: PCO

  Cześc Ania
  ja wysłałam do Ciebie wiadomość, ale nie wiem czy dostałaś.

  #184009

  yoshi

  Re: PCO

  to ja tez podam swoj adres [email]ms_yoshi@wp.pl[/email]

  #184010

  anikow

  Re: PCO

  To jeszcze i ja …. [email]anikow@hotmail.com[/email] staramy sie juz od roku a o pco wiem od kilkunastu dni, wlasnie zaczelam badania w klinice….

  #184011

  marta77

  Re: PCO

  Ja mam zdiagnozowane PCO i blizniaki w brzuchu 🙂 Jak macie jakies pytanka zapraszam na priv. Pozdrawiam

  Marta i dwie fasoleczki 31.05.2003  #184012

  aniagora1

  Re: PCO

  Witaj
  JA choruję na PCO od 2002r.laparo, mniałam 4 wrzesnia2001 mniałam na jajnikach pełno pecherzyków oraz torbiel,Po zabiegu nie przepisano mi zadnych leków tak wiec po 3ms.choroba nawruciła sie ze zdwojona siła pecherzyków było 2 razy wiecej niż przed zabiegiem. Po tym wszystkim zmieniłam lekarza, który zlecił mi badania na poziom hormonów okazało sie ze miałam za wysoki testosteon 100% ponad norme ,poniewasz mniałam stan zapalny najpierw lekarz musiał go zlikwidować brałam (Rulid,Aulin, Plasty borowinow) lecz stan zapalny powracał w końcu doszło do zapalnia wyrostka robaczkowego który usunięto mi w lutym2003.Po tym wszystkim lekarz przepisał mi Clostybegyt iLuteine.Po wybraniu tych leków zaczełam brać Diane-35 którą brałam do grudnia 2003 ,ostatnie USG wykazało ze pecherzyków jest mniej o połowe ,lekarz polecił mi odstawiić Diane na 2 ms i po tym okrsie próbowac zajść w ciążę w między czasie ma brać Kwas folowy.Napisz mi jak u ciebie to mniejwiiecej wyglądało, jak długo chorowałaś zanim zaszłaś w ciążę, czy wogóle zaszłaś i czym ciebie lekarze szpikowali.Mam nadziej ze Ciebie nie zanudziłam. Pozdrawiam.

  Anna Góra

  #184013

  kasiaj1

  Re: PCO

  Już gdzieś tu pisałam, ale napiszę jeszcze raz. PCO to nie koniec świata. Też mam PCO i za jakieś 2 tygodnie mam zamiar powitać na tym świecie „fajowego” chłopaka :)).
  Nie miałam co prawda tylu problemów co Ania, ale to pewnie dlatego, że trafiłam (dzięki pomocy innej koleżanki z forum :)) – też już szczęśliwej Mamusi 🙂 na normalnego lekarza.
  Na pytania oczywiście odpowiem :).

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close