picie na leżąco

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #40466

  czarna1

  Moj Synuś ma juz prawie 15 miesięcy i zastanawiam sie czy powinien pic na leżąco? Pawełek chwyta buteleczkę i pije bardzo często w pozycji leżącej…czy nie grozi to zachłyśnięciem? Wiem, ze dzieci tak piją……ale czy Pawel nie jest na to za duzy…jak sądzicie?

  Magda i Pawełek ur. 29.11.2002

  #529971

  wiolka30

  Re: picie na leżąco

  Moja córka też tak pije, piję z kubka niekapka i ciężko pić jej na siedząco, co gorsze jak czasami tak pije to wtedy się zadławia. Nie wiem jak ją oduczyć picia na leżąco – będę śledziła wątek może się coś dowiem.
  Pozdrowienia

  Wiolka i Julka 05-03-2003  #529972

  Anonim

  Re: picie na leżąco

  mój synek jest znacznie młodszy ale widze ze w pozycji lezacej jest „bezpieczniejszy”…a 15 miesieczny chłopiec..hmmm… powiem co widziałam:

  córa kuzynki własnie mniej wiecej w tym wieku zaczela pic z kubka ale nie niekapka… kuzynka podawała jej herbatke w kubeczku..oczywiscie pomagała jej pić…jednoczesnie dawala niekapek i byly spore klopoty..nie wiem od czego to zalezy…ale wyglada na to ze w pozycji pionowej dziecku latwiej napic sie z normalnego kubka…niekapek albo smoczek w pozycji lezacej to nic niebezpiecznego…my z bratem dlugo dostawalicmy wlasnie butle do spania (i pilismy na lezaco)

  Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close