Pielucha na noc?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #80721

  qr-chuck

  Dziewczyny ratujcie, bo ja już zgłupiałam…
  Aśka parę miesięcy temy budziła się w nocy i wołała „siusiu”. Potem wychodziły jej zęby i przestała – lała do pieluchy nawet się nie budząc – zwalałam to na to, że jest wymęczona zębami i jak już zaśnie to śpi snem kamiennym. Od jakiś 2 miesięcy przestała siusiać w nocy – przesypiała jakieś 8-9 godzin bez siusiania i szła do łazienki po przebudzeniu. Wobec tego postanowiłam zabrać jej pieluchę na noc (no bo po co ma się kisić, skoro budzi się z zupełnie suchą). No i – tragedia. Co 2-gą noc zalane, ale to tak kompletnie zalane łóżko (nie jakieś tam podsiknięcie). Raz nawet dwa razy… Dzisiaj nakryłam ją „w trakcie”. Spała tak mocno, że nawet się nie ruszyła – nawet jak ją przebierałam… O co tu chodzi? Zaczęłam się zastanawiać, czy może jej zimno bez pieluchy (odkrywa się w nocy)?. Chyba kupię jeszcze jedną mega paczkę i za 3 miesiące spróbuję od nowa… Ale dlaczego tak?

  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)

  #1114823

  dorotka1

  Re: Pielucha na noc?

  nie wiem dlaczego, moze po prostu jeszcze za wczesnie – proba za kilka miesiecy to chyba dobry pomysl

  Szymon 10.02.03 i Michał 20.06.06  #1114824

  chilli

  Re: Pielucha na noc?

  Mloda jak sika to też ie wie, ze sika. Ostatnio sie budzi na sikanie, albo śpi cąłą noc bez sikania.

  Ja bym nie kupowała pieluch – bo ona umie nie sikac w nocy i przeczekała. U nas taka sytuacja trwa z tydzień – dwa po czym tak jak zaczęła sikac tak przestała

  marcowe szpileczki

  #1114825

  ika

  Re: Pielucha na noc?

  U nas też jakos się dziwnie porobiło. Co drugą noc łożko zalane. Nawet gdy go odsikam w nocy bo zawoła – niewyklucozne, ze rano obudzi sie w mokrym łóżku. Zupełnie nei wiem co robić. na noc pieluchy nie zakałdam juz od prawie 2 miesięcy, ale od 2 – 3 tygodni co najmniej 2 razy w tygodniu w nocy zmieniam pościel…
  Chętnie poczytam dawane rady. Do tej pory byłam twarda – na zasadzie – przeczekamy… ale widzę, ze on czasem faktycznie śpi tak mocno, że nawet nie wie, że sika..

  ika i Igor 01.04.04 + słoneczko

  #1114826

  qr-chuck

  Re: Pielucha na noc?

  Dzisiaj zrobiłam coś, co obiecywałam sobie że nigdy nie zrobię – to znaczy wysikałam ją na śpiąco tak koło 1-szej w nocy… Ale to była specyficzna sytuacja – mieliśmy gości i Aśka nie poszła spać tylko padła – nie wysikana, nie przebrana… Udało się bez mokrego łóżeczka.
  Na razie przeczekuję, tylko powkładałam wszędzie (na łóżeczko i na nasze łóżko! – Aśka czasem rano przychodzi) podkłady nieprzepuszczające.
  Zastanawiam się, czy znowu nie jest to związane z zębami – sikanie nocne zaczęło się jakiś tydzień temu, a od wczoraj Aśka nie je twardych rzeczy i trzyma łapki w buzi. Wprawdzie 5-ki już jej się przebiły, ale może jeszcze „dorastają”…

  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)

  #1114827

  ika

  Re: Pielucha na noc?

  Z Igorem wysikanie na śpiąco nie przechodzi. Poza tym np przedwczoraj zawołał mnie odsikał się , a 4 godziny później był mokrusieńki i nawet sie nei obudził.. hmm..
  Postanowiłam nie stresować siebie i jego i wczoraj wieczorem wytłumaczyłam mu, ze choc wiem, ze nie lubi juz pieluchy(!!) to załozymy ją na noc by miał suchutką pupkę. Dziś rano zdjęłam suchą peiluchę.
  pozakładam parę nocy , przetestujemy.
  Juz jest mi ciezko ganiać tak do niego w nocy, przebierać wszystko a potem jeszcze go uspać ( bo jednak sikaniem i rpzebieraniem sie wybudza) Z drugiej strony za niedługo juz zamieszka z nami Alek wiec wolała bym by Igor był odpieluchowany zupełnie przed narodzinami braciszka.. No cóz.. przecież nie przeskoczę… bedzie co będzie..

  ika i Igor 01.04.04 + słoneczko  #1114828

  anet

  Re: Pielucha na noc?

  moja Agniesia 4l i dalej spi w pampersie — czasem probuje jej nie zakladac ale jest tak samo jak piszesz sika i nawet nie czuje ze sika i czasem spi w mokrym
  z tym ze ona duzo starsza i zaczynam sie martwic – a Adrianek odkad skonczyl 2 l. przesypia na sucho lub wstaje w nocy

  Agniesia ’02 +Adrianek ’04

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close