Forum: Polecam

pieluchy Tesco i Tip

Napiszcie jak jest z tymi pieluchami. Jakie sa przedziały wagowe, ilośc sztuk no i cenę. Wiem, że pieluchy Tesco są dobre a jak te TIP-owskie?

2 odpowiedzi na pytanie: pieluchy Tesco i Tip

luczka Dodane ponad rok temu,

Re: pieluchy Tesco i Tip

Ja używam Tipowskich. Najmniejsze są 5-9 72 sztuki w dużej paczce, większe 8-18 64 sztuki, cena ok 28 zł za paczkę. Są ok. Nie przemakają tak jak pampersy czy bella. Mają gumki z przodu i z tyłu pieluszki. Wadą są przylepce jak ma się ręce tłuste od oliwki to nie można przykleić. Bella i pampersy mają rzepy. Ale jak się uważa żeby nie łapac tłustymi rękami to wszystko działa.

Pozdrawiamy
(Monika i Wiktoria – 18. 01. 2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: pieluchy Tesco i Tip

Tesco polecam, Tip nie.
Tesco 5-9kg są trochę większe niż Pampersy o podobnej wadze i grubsze, często używam ich na noc zamiast Pampersów. Oczywiście chodzi mi o fioletowe Tesco a nie białe. Są papierowe i z rzepami.
Tip są ceratowe i to mi wystarczy żeby ich nie kupować, i na przylepce a nie rzepy. Tesco kosztują ok. 10 zł mniej niż Pampersy (na dużej paczce), zresztą małych chyba nie ma.

Znasz odpowiedź na pytanie: pieluchy Tesco i Tip?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Co na odparzenia??
Mojej córci mędzy fałdkami tłuszczu porobiły się odparzenia. Co jest najlepsze, żeby je zwalczyć? Pozdrawiam Ewa i Kaja (ur. 28.09.03 r)[img]http://foto.onet.pl/upload/3/22/_166049_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
informacja dotycząca obciążenia glukozą
zalecenia towarzystwa diabetologicznego 1Wykonanie u wszystkich ciężarnych, w czasie pierwszej w ciąży wizyty u lekarza, oznaczenia stężenia glukozy we krwi na czczo. Jeżeli stężenie glukozy w surowicy krwi żylnej na czczo będzie
Czytaj dalej