Pierwsza ciąża, III trymestr – fajne badanie:)

Będziesz pierwszy raz mamą? Jesteś w ostatnim trymestrze ciąży?
Oddajemy głos kobietom oczekującym dziecka. Zapraszamy do udziału w badaniu psychologicznym ? prostym i przyjaznym, całkowicie anonimowym, prowadzonym przez Internet przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej. Zapraszamy wyłącznie kobiety w III trymestrze pierwszej ciąży. Udział daje okazję, aby:
– lepiej przyjrzeć się swoim potrzebom i lepiej przygotować się do narodzin,
– zwiększyć samoświadomość dotyczącą ciąży i macierzyństwa
– wpłynąć na to, jak naukowcy i lekarze rozumieją potrzeby kobiet,
– pomóc innym ciężarnym i dzieciom w przyszłości, dokładając swoją cegiełkę do wiedzy przekazywanej w szkołach rodzenia.
Narodziny pierwszego dziecka to wyzwanie życiowe. Ty wiesz najlepiej, jak to jest. Jeśli jesteś w III trymestrze pierwszej ciąży, zainteresowało Cię to badanie i chciałabyś wziąć w nim udział, wyślij mail na adres: [email]mamawyzwanie@gmail.com[/email], w temacie wiadomości wpisując TAK.
Otrzymasz wtedy szczegółowe informacje i zaproszenie na stronę internetową ? wtedy też będziesz mogła zdecydować, czy chcesz wziąć udział w badaniu. Twój mail nie będzie wykorzystany w żadnych innych celach niż zaproszenie.
Dziękujemy!
Zespół badawczy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

Polecam
polecam kurs dla rodziców
Po ostatniej informacji w ogólnopolskich dziennikach (04.2011), o kobiecie, która tylko dzięki radom policjanta, udzielanym przez telefon, uratowała swoje dziecko, zastanawialiśmy się ilu rodziców wie jak przywrócić krążenie małemu dziecku? Ilu jest
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Czy ktoś używa zagłówka dla dziecka do fotelika samochodowego?
Witam, Czy może ktoś używa zagłówka dla dziecka do fotelika samochodowego? mam na myśli coś takiego: [IMG]http://www.miluch.pl/data/gfx/pictures/large/5/3/235_1.jpg[/IMG] Zastanawiam się nad kupnem zagłówka, ale kompletnie nie mam pojęcia jaki wybrać... Mam roczną córkę i
Czytaj dalej