pierwsza ciąża

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #29902

  kas28

  Test ciążowy wyszedł mi pozytywnie, następnego dnia zrobiłam badanie krwi w ambulatorium i wyszło dodatnie. Czy przed potwierdzeniem badania ginekologicznego i USG mogę uważać, że jestem już na pewno w ciąży?
  Ostatnią miesiączkę miałam 14.09 wobec tego czy jak udam się w przyszłym tygodniu do ginekologa to czy ciąża będzie już widoczna na USG i ginekologicznie?

  #394875

  aggulka

  Re: pierwsza ciąża

  Witaj, gratuluję!
  Z tego, co piszesz wynika, ze jesteś w ciązy. 100% powierdzenia daje oczywiście usg. Będziesz w 6 tyg. wiec na usg może nie być jeszcze widać dzidziusia (ale możesz go też zobaczyć, różnie to bywa ), powinien być widoczny pęcherzyk. Lekarz może stwiedzić powiekszenie macicy. Na pewno warto pójść dostaniesz skerowanie na badania, witaminki itp.  #394876

  myszka23

  Re: pierwsza ciąża

  Cześć. Jeśli robołaś test i wyszedł pozytywnie,i z krwi też wyszło,że jesteś w ciąży to gratulacje!!! Zmoich obliczeń wynika,że w niedziele 26.X zaczynasz 7 tydzień ciąży. Moja ginka robiła mi usg w 8 tyg.ciąży. Moim zdaniem poczekaj jeszcze tydzień,i idź do lekarza po 1 list. Dbaj teraz o siebie i bierz Folik.

  #394877

  kata

  Re: pierwsza ciąża

  Gratulacje, jasne że jesteś w ciąży, witaj wśród czerwcówek, pozdrowionka

  Kasia + Czerwcątko 2004

  #394878

  jaewa

  Re: pierwsza ciąża

  Mój lekarz stwierdził ciąże 40 dnia od OM. Wcześniej byłam 2 razy (!!!), ale mówił, że jest za wcześnie, ale jest powiększona i rozpulchniona macica i że to dobry znak.

  Ewa

  #394879

  monia27

  Re: pierwsza ciąża

  bedzie juz widac taka mala fasolke bedziesz w 6tym tygodniu.Dla mnie test ciazowy to juz pewnik,jestes w ciazy,gratulacje

  Monia i Tymonek (08.08.03)  #394880

  anastazja

  Re: pierwsza ciąża

  Badanie ginekologiczne potwierdza ciaze 5 tygodniowa . Zarodek wszczepia sie w blone macicy ok 7 dnia po zaplodnieniu wiec po dokladnym usg mozna to zauwazyc lecz nie bedzie to ciaza zywa czyli jeszcze bez bicia serduszka ktore widzimy dopiero ok od 5-8 tygodnia ciazy ….a w dalszym stadium ciazy serduszko bije juz jak oszalale :))))

  pozdrowionka !

  Anastazja i bardzo wyczekiwana Jagoda (01. 08. 03)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close