Piłam alkohol do 8 tygodnia ciąży :(((

Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Kalkulator pokazał 8 tydzień (od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Problem w tym, że zamiast się cieszyć paraliżuje mnie strach o zdrowie mojego dziecka. Niemal w każdy weekend piłam 1-2 piwa a w 6 i na koniec 8 tygodnia zaliczyłam 2 imprezy, na pierwszej wypiłam ok 5 piw, na drugiej 4 piwa i 3 słabe drinki. Bardzo się boję, że moje dziecko będzie chore.
Oczywiście odkąd wiem to biorę witaminy, odpoczywam, zdrowo się odżywiam itp. Czy któraś z Was miała podobnie? Czytałam już masę artykułów i pierwszy trymestr jest najbardziej niebezpieczny. Nie wiem jak przestać się tym martwić. Pierwsze usg dopiero po Nowym Roku. Czytam o FAS i włosy stają mi dęba!

4 odpowiedzi na pytanie: Piłam alkohol do 8 tygodnia ciąży :(((

blackstraw Dodane ponad rok temu,

Mi się to zdarzyło w 1wszej ciąży. O ciązy dowiedziałam się w 11 tygodniu (miesiączkowałam b. nieregularnie), do tego czasu nie oszczędzałam się (życie studenckie…). Wszystko dobrze się skończyło, nie miałam żadnych komplikacji, dziecko urodziło się zdrowe (obecnie ma 8 lat). Powodzenia.

marnat Dodane ponad rok temu,

Moja mama będąc ze mną w ciąży dowiedziała się o tym fakcie po skończonym 5tym miesiącu…
Miała wtedy 18 lat, piła alkohol, nawet wódkę, paliła nałogowo papierosy.
Urodziłam się zdrowa i zdrowa do tej pory jestem.
Myślę, że tych kila piw nie powinno zaszkodzić maluszkowi.

pipila Dodane ponad rok temu,

Nie martw się, pierwsze objawy ciąży są często bardzo niejasne, można je pomylić z czymś innym, wiele kobiet dowiaduje się jeszcze później niż Ty. A płód w naszym ciele jest chroniony lepiej niż nam się wydaje 🙂 Głowa do góry, nie stresuj się, a wszystko będzie dobrze!

marnat Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez pipiLA:Nie martw się, pierwsze objawy ciąży są często bardzo niejasne, można je pomylić z czymś innym, wiele kobiet dowiaduje się jeszcze później niż Ty. A płód w naszym ciele jest chroniony lepiej niż nam się wydaje 🙂 Głowa do góry, nie stresuj się, a wszystko będzie dobrze!

Niezła reklama, nie ma co.
Coraz bardziej wyszkoleni :Fiu fiu:

Znasz odpowiedź na pytanie: Piłam alkohol do 8 tygodnia ciąży :(((?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Imiona dzieci
SCHEMAT WYBORU IMIENIA DLA DZIECKA
Witam, Chciałbym przedstawić schemat pozwalający uniknąć wszelkich nie porozumień, które mogą powstać przy wyborze imienia dla dziecka, a jednocześnie gwarantuje dobrą zabawę przy wyborze imienia. Warunkiem koniecznym jest aby przed zastosowaniem
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
* * * SIERPNIÓWECZKI 2013 czekają na swoje Maleństwa * * *
Pierwsza część naszego wątku tu: [url]http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php/224557-**-Sierpni%C3%B3weczki-2013-czekaj%C4%85-na-swoje-Male%C5%84stwa-**[/url]
Czytaj dalej