Piszę co u mnie

A mi zdjęli gips :))
Ręka co prawda jeszcze do końca się nie zrosła, ale już mam zacząć rehabilitację.
Fasolki pewnie nie będzie na gwiazdkę bo zaczęłam plamić i pewnie małpiszon przyjdzie niebawem. No cóż już się z tym pogodziłam. Myślę że zrobię sobie badania hormonalne i wybiorę się do androloga. Bo jak na razie chyba nie ma większych efektów leczenia i znowu faza lutealna skróciła mi się do 10 dni 🙁 A tak wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. Eh, ten mój gin to wie jak podnieść na duchu.
Pozdrawiam

Ela

2 odpowiedzi na pytanie: Piszę co u mnie

jjjjjjjjjj Dodane ponad rok temu,

Re: Piszę co u mnie

Życzę szybkiego powqrotu do zdrowia, a fasolka napewno przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, trzymamk kciuki za to ;O)

JOVI (rozpoczynam 4 cykl starań)
falvit i folik
gg 1582733

elmirka Dodane ponad rok temu,

Re: Piszę co u mnie

Życzę rehabilitacji z szybkimi efektami zdrowotnymi! I pełnego powrotu do formy! No i ocywiście pozytywnych wyników badań hormonalnych. I innych badań również.
Pozdrowionka
E.

Znasz odpowiedź na pytanie: Piszę co u mnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Czy to strach irracjonalny?
Drogie Mamy, te przyszłe i te już "dokonane" :) Wczoraj miałam kolejną bezsenną noc, kolejne kilka strasznych godzin spędzonych na zastanawianiu się czy jako matka dam sobie radę. Fizycznie moje ciało
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
zielonkawa kupka - od kaszki??
witam no więc jak zwykle problem kupkowy tylko teraz objawia się tak: zaczęłam dokarmiać Dominika mlekiem modyfikowanym bo nie chciał cyca i na początku dawałam mu nan pojawiły się zielonkawe kupki więc
Czytaj dalej