Płacz

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #21917

  aniaaa

  Co to takiego ? – pomóżcie!
  Sebastianek usypiał zawsze przy cycusiu (wtedy na to narzekałam, dzis chciałabym zeby te czasy wróciły :))- ogólnie z jego spaniem nie było nigdy problemów. Od trzech dni przed każdym zasnięciem strasznie płacze. Wygląda to tak jakby się przed nim bronił. Widać że jest strasznie śpiący ale chciałby się bawic patrzyć dookoła. Te dwie sprzeczności “wywołują” płacz. Przynajmniej tak mi się wydaje.. a może jest inna przyczyna. Nie pomagają, rączki, cycuś tylko po jakimś czasie ryczenia !! usypia w wózku. Moze wasze dzieci też tak płakały?

  Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

  #300536

  Anonim

  Re: Płacz

  taaaaaaaa
  i płaczą nadal !!!

  ważne jest, aby nie przegapić pierwszego momentu, kiedy mały jest śpiący… jak tylko Krzyś zacznie trzeć oczka, to go biorę pod pachę, wkładam w leżaczk, daje herbatki i usypiam (czasem pół godziny), ale zazwyczaj bez płaczu; jak tylko jest bardziej śpiący… histeryzuje na całego :(((

  [i]Ewa i Krzyś (7,5 mies.)  #300537

  jessi

  Re: Płacz

  U mnie jest tak samo !!!!
  Płacze i płacze.Wkładam ją do wózka żeby ululać i widzę jak powieki jej opadają i że chce spać a tu nic tylko płacz.Noszenie na rękach też nie pomaga.Do tego od kilku dni jest strasznie płaczliwa i zastanawiam się,czy to nie symptomy ząbkowania.

  Jessi i Weroniczka z 20.03.2003

  #300538

  lea

  Re: Płacz

  Na wieczór mati zazwyczaj zasypia przy jedzeniu, ale jesli nie, to biorę go na boczek i tyle w ramionach… w tej pozycji potrafił zasnąć nawet przy silnych atakach kolki… niestety – wtedy ze smoczkiem chciał ssać ale nie wolno mu było bo bolał go brzuszek i był pełen)

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #300539

  lali

  Re: Płacz

  tak zdarza sie, wydaje mi sie ze to placz ze zmeczenia, dziecko jest juz bardzo zmeczone chce usnac, a nie moze, ja wtedy mala biore na rece tule, a potem znow daje cyca i jakos sie udaje

  Lali i Natalka ur19.03.03

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close